Londra'da Türk mafyası!

Londra'da Türk mafyası!
Londra’da Türk uyuşturucu çetelerinin hesaplaşması 5’inci kez can aldı. Türk çeteleri, ‘Tottenham Boys’ ve ‘’Bombacılar’’ eroin pazarını paylaşamıyor.

İngiltere’nin Başkenti Londra’da Türk uyuşturucu çetelerinin hesaplaşması, 5’inci kez can aldı. Şehrin kuzeyindeki Southgate semtinde, Zafer Eren adlı Kahramanmaraş doğumlu bir kişi tabancayla öldürüldü.
 
Eren’in ‘Tottenham Boys’ olarak bilinen Türk uyuşturucu çetesinin üyesi olduğu iddia ediliyor. Bu çetenin karşısında ise ‘’Bombacılar’’ adlı Türk mafya grubu bulunuyor. Daha önce de Ali Armağan, Cem Düzgün ve Oktay Erbaşlı adlı Türk gençleri aynı bölgede çete hesaplaşmasında öldürülmüştü.
 
İngiliz polisi son dönemde Londra’nın kuzeyinde gerçekleşen tüm cinayetlerin, Türk mafyası arasındaki kapışmadan kaynaklandığını belirledi. Tottenham Boys ve Bombacılar çeteleri, İngiltere’deki uyuşturucu trafiğini elinde bulunduruyor. İki çete arasında pazarın paylaşımı konusunda çatışmalar yaşanıyor.
 
Tottenham Boys adlı çete, Kuzey Londra’da faaliyet gösteriyor. Çetenin üyeleri motosikletlle dolaşıyor ve maske takarak cinayet işliyor. Ayrıca soygunlara karışıyor. 70 kişiden oluşan çete Türk dükkanlarından da haraç topluyor.
 
Tottenham Boys’a rakip olan Bombacılar da Kuzey bölgesinde faaliyet gösteriyor. Sayılarının 100 civarında olduğu sanılıyor. Üyelerinin tamamı Türk ve Kürtlerden oluşuyor. Eroin ticaretinin yanı sıra, haraç ve insan kaçakçılığıyla uğraşıyorlar. Tottenham Boys ile aralarında büyük çatışma yaşanıyor. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com