Lopez: Tom ve Katie için üzüldüm

Lopez: Tom ve Katie için üzüldüm
Hollywood’da son günlerde herkes Tom Cruise-Katie Holmes ayrılığını konuşuyor. Ünlü dostlarının çift hakkındaki yorumları basına yansırken ünlü oyuncu Jennifer Lopez de arkadaşlarına “üzgün olduğu” mesajını verdi.
ABD’li oyuncu Jennifer Lopez son günlerde dünya magazin basınının gündeminde yer alan Tom Cruise-Katie Holmes ayrılığıyla ilgili olarak konuştu.
 
Çiftin ayrılık sürecinde yaşadığı sıkıntıları çok iyi anladığını, kendisinin de eski eşi şarkıcı Marc Anthony’den ayrıldığı dönemde acı çektiğini söyleyen Lopez şöyle konuştu:
 
Ayrıldıklarını Güney Amerika’dayken öğrendim. İkisi de çok tatlı insanlar. Onlar için üzüldüm. Marc ve ben de benzer yollardan geçtik. Bir şeylerin iyi gitmesi için uğraşıyorsun ama sonunda çabanın işe yaramadığını fark ediyorsun.”
 
Entertainment Tonight adlı TV programında konuşan Lopez çiftin şu dönemde tek yapmaıs gerekenin 6 yaşındaki kızları Suri’ye odaklanmak olduğunu söyledi.
 
Holmes Suri ile birlikte New York’ta yeni hayatlarına başlarken Cruise’un avukatı ünlü aktörle ilgili olarak son çıkan söylentilere yanıt verdi.
 
Cruise’un boşanma dilekçesinde geçen bazı sırları gizlemek istediği öne sürüldü. “Görevimiz Tehlike”nin yıldızının avukatı Bert Fields bu konuya açıklık getirerek şunları söyledi:
 
“İnsanlar yalan yanlış şeyler ortaya atıyor. Tom’un saklayacak hiç birşeyi yok.” (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com