''LÖSEV iyilikler Çarşısı'' Kütahya'da

''LÖSEV iyilikler Çarşısı'' Kütahya'da
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından halı, kıyafet, giyim, temizlik maddesi, beyaz eşya, mobilya ve oyuncakların lösemili çocukların ailelerine ücretsiz verildiği ''İyilikler Çarşısı'' açıldı.

KÜTAHYA - Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından halı, kıyafet, giyim, temizlik maddesi, beyaz eşya, mobilya ve oyuncakların lösemili çocukların ailelerine ücretsiz verildiği ''İyilikler Çarşısı'' açıldı.
LÖSEV Sosyal Hizmetler Sorumlusu Meltem Turgay, Belediye Kültür Sarayı'ndaki etkinliğe ilişkin yaptığı açıklamada, LÖSEV İyilikler Çarşısı ile ramazan ayı süresince lösemili çocukların aileleriyle bir araya geldiklerini söyledi.
Bu yıl ramazan ayında çarşının Bolu, Düzce ve Eskişehir'deki lösemili çocukların aileleriyle buluşturulduğunu anımsatan Turgay, ailelerin İyilikler Çarşısı projesinden memnun olduğunu anlattı.
LÖSEV'in birçok sosyal projesinin bulunduğunu anımsatan Turgay, şunları kaydetti:
''Ailelerimize daha önce de yardım ediyorduk. Ancak yardımları evlerine götürüyorduk. LÖSEV İyilikler Çarşısı ile aileler bir marketten alışveriş yapar gibi yardımlardan faydalanıyor. Aileler hiçbir ücret ödemeden evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Ailelerden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Bağışçılarımızın desteğiyle çarşımızın daha da büyüyeceğine inanıyoruz. Bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com