Lösev Tırı Afyonkarahisar'da

Lösev Tırı Afyonkarahisar'da
Lösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV) “Tır Dolusu Lösev Yardımı Projesi” kapsamında Anadolu’nun çeşitli illerini ziyaret eden LÖSEV tırı Afyonkarahisar’a gelerek lösemili aileler ile buluştu

Lösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV) “Tır Dolusu Lösev Yardımı Projesi” kapsamında Anadolu’nun çeşitli illerini ziyaret eden LÖSEV tırı Afyonkarahisar’a gelerek lösemili aileler ile buluştu. Gıdadan kıyafete, eşyadan oyuncağa pek çok yardımı ulaştıran LÖSEV yardım tırı kentte yaşayan aileleri sevindirdi.
Yardım tırına Afyon Kocatepe Üniversite (AKÜ) öğrencileri yoğun ilgi gösterirken, gençler LÖSEVLİ çocuklarla yakında ilgilendiler. Konu ilgili bilgi veren Lösemili Çocuklar Vakfı yetkilisi Mine Yergök, 14 yıldır çalışmalarına devam ettiklerini kaydederek, tır projeleri ile 2 yıldır Türkiye’nin tüm illerine hizmet götürdüklerini belirtti. Yergök “Afyonkarahisar’da 74 aileye hizmet sunacağız. Anadolu yollarında, köylere kadar ulaşmanın ve oradaki lösemili ve kanserli yavrularımızı güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. TIR'ımızda, gıda, tekstil, kırtasiye, oyuncak, temizlik malzemesi, mobilya ve beyaz eşya yardımlarımız LÖSEV’e kayıtlı lösemili çocuklarımız ve aileleri için hazır bulunacak. Ailelerimiz, yardımlarımızı ihtiyaçlarına göre gönüllerince seçerek alabilecek olmanın mutluluğunu yaşayacaklar” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com