Lost efsanesi geri dönüyor!

Lost efsanesi geri dönüyor!
Dünya'yı kasıp kavuran ve efsane olan ünlü dizi Lost 10. yılında bir süprizle geliyor.

Bir uçak kazasından kurtulup ıssız bir adaya düşmelerinin üzerinden neredeyse dokuz yıl geçti. Dizide Ben Linus karakterini canlandıran Michael Emerson, dizinin 10’uncu yılı nedeniyle hayranların oyuncu kadrosunu yeniden birlikte görme şansları olabileceğini söyledi.

Kulislerde tekrar bir araya geleceklerine dair çok kez konuşulduğunu söyleyen Emerson, diziyi tekrar uygun bir senaryo ile bir zemine oturtmanın zor olacağını belirtti.

Dizinin yaratıcılarından Damon Lindeof ise, “10’uncu yıldönümünün bir yandan tekrar bir şeyler yapmak için mükemmel bir zaman olduğunu, ancak diğer yandan belki böyle bir oluşum için fazla erken olabileceğini” söyledi. Lindeof, bütün kuşkularına rağmen “Böyle bir organizasyon olursa, bunun parçası olmamak için deli olmak gerektiği” düşüncesinde.

Lost’un pek çok oyuncusu diziden sonra farklı yapımların içinde yeniden bir araya geldi. Dizi oyuncularından Henry Ian Cushick (Desmond Hume) ve Jorge Garcia (Hurley Reyes) yakında CBS kanalında yer alan bir yapımda Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon) ve Terry O’Quinn’e (John Locke) katılacaklar.

Yine dizi oyuncularından Mark Pelligrino, Michael Emerson’un Lost kadrosundan Alan Dale ve Ken Leung’la birlikte yer aldığı ‘Person of Interest’e katılmaya hazırlanıyor. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com