Lucescu hakkında flaş açıklama!

Lucescu hakkında flaş açıklama!
Romanya Futbol Federasyonu'nun onursal başkanı Mircea Sandu, adı Galatasaray ile anılan Mircea Lucescu'nun sezon sonunda Shakhtar Donetsk'ten ayrılacağını ve sarı kırmızılılara geleceğini söyledi.

Romanya Futbol Federasyonu'nun onursal başkanı Mircea Sandu, Galatasaray'a geri dönceği konuşulan başarılı teknik direktör Mircea Lucescu hakkında flaş bir iddia ortaya attı.


"Godfather" lakaplı Sandu, Luce'nın sezon sonunda Shakhtar Donetsk'ten ayrılacağını ve Türkiye'ye döneceğini belirterek, "Galatasaray'ın, Lucescu ile anlaşacağını düşünüyorum. Şu an için görüşmeler olduğunu biliyorum. Galatasaray onu istiyor ve yaz ayında almak istiyor. Bu, 10 yıldır Donetsk'te olan Mircea için çok iyi bir hamle olacak. Galatasaray ile anlaşacağına inanıyorum" diye konuştu.
Öte yandan Radyospor'a konuşan Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün ise, "Lucescu, çok sevdiğimiz bir teknik direktör olmasına rağmen, Galatasaray'ın gündeminde hiç yok. O nedense Galatasaray'ın gündemine enjekte ediliyor. Galatasaray, her yıl antrenör değiştiren bir kulüp değildir. Galatasaray'ın antrenör değiştirme planı yoktur. Burası deneme tahtası değil" demişti. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com