Lunaparkta 3 Yaralı!

Lunaparkta 3 Yaralı!
Küçükçekmece'deki bir lunaparkta 'discovery' isimli eğlence aracından sorumlu görevlilerle müşteriler arasında emniyet kemeri yüzünden çıkan kavgada 3 kişi yaralandı...

Edinilen bilgiye göre olay saat 21.00 sıralarında Kavaklı Lunaparkı'nda meydana geldi. İddiaya göre kimliği henüz bilinmeyen 2 kişi, eğlenmek için geldikleri lunaparktaki 'discovery' isimli eğlence aracına binmek istedi.

Lunaparktaki görevli personel Serkan Baytimur, emniyet kemerlerini takmayan 2 kişiyi uyardı. İkazları dikkate almayan şahıslarla Baytimur arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Emniyet kemerini takmadıkları için 'discovery'e binemeden lunaparktan ayrılan şahıslar, bir süre sonra başka arkadaşlarıyla birlikte lunaparka geri geldi.

Görevli personel Serkan Baytimur ile şahıslar arasında tekrar tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen kavga sonucu şahıslar yanlarında getirdikleri silahı çekerek Baytimur'a ateş etti. Mesai arkadaşlarına yardım etmek için gelen Kenan Güney ve Mustafa Özükan'ı da bıçakla yaralayan şahıslar olay yerinden uzaklaştı. Yaralanan lunapark görevlileri hastaneye kaldırılırken, polis olaya karıştıkları iddia edilen 2 kişiyi gözaltına aldı.

Olayı anlatan görgü tanıkları, "Daha önce aralarında bir husumet yaşanmış. Eğlence aracına binmek isteyen şahıslar güvenlik kemeri takmak istememiş. Bu yüzden kavga etmişler. Kısa bir süre sonra şahıslar arkadaşlarını toplayarak tekrar lunaparka geldiler. Kavga büyüyünce lunaparka gelen şahıslar tartıştıkları görevliyi silahla vurdu. Yanlarına yardım etmek için gelen diğer görevlileri de bıçakla yaraladılar" diye konuştular.

DISCOVERY DAHA ÖNCE CAN ALMIŞTI

Hatırlanacağı gibi 20 Haziran 2011 tarihinde LYS sınavından sonra eğlenmek için geldiği lunaparktaki 'discovery' adlı eğlence aracından düşen 18 yaşındaki Hatice Ataman hayatını kaybetmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com