LYS birincisinin inanılmaz sonu

LYS birincisinin inanılmaz sonu
LYS'de birinci olan genç boğularak öldü

LYS'de ilçe birincisi olup Galatasaray Üniversitesi'ni kazanan genç girdaba kapılarak boğuldu.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde geçen senenin ilçe birincisi olan ve Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesini kazanan Emrah Ukşal açıldığı denizde boğularak can verdi. Bayram tatilinde geldiği Silivri'de kızkardeşiyle denize açılan genci kurtarmaya çalışan babası Muhlis Ukşal kalp krizi geçirdi. Kızının ve oğlunun girdaba kapıldığını gören baba çocuklarını kurtarmak için denize atladı ancak kızını kurtarırken oğlu gözlerinin önünde boğuldu.

İki kez elinden yakaladığı oğlunun gözleri önünde denizde kaybolmasına dayanamayan baba, denizin ortasında kalp krizi geçirdi. Çevredeki vatandaşların kıyıya çıkardığı acılı baba hastaneye kaldırılırken, arama kurtarma ekipleri de Emrah Ukşal’ın cansız bedenine ulaştı.

Ön otopsinin ardından İstanbul Adli Tıp Kurumu’na sevk edilen Galatasaray Üniversitesi öğrencisi Emrah Ukşal’ın cenazesi, daha sonra Çerkezköy’deki baba evine getirildi. Bahçeli Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna çıkarılan Emrah Ukşal, 4 yıl boyunca okuduğu ve birinci olarak bitirdiği Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nin yanı başındaki İstasyon Mezarlığı’na defnedildi.

Ukşal’ı son yolculuğunda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Sayar, okul öğretmenleri, Anadolu Lisesi’nde uzun süre müdür yardımcılığı yapan İsa Çetin, Anadolu Lisesi ile Galatasaray Üniversitesi’nden öğrenci arkadaşlarının da yer aldığı yüzlerce kişi yalnız bırakmazken, gözyaşları sel olup aktı.

Öte yandan ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Çorlu’ya sevk edilen baba Muhlis Ukşal anjiyo oldu. Ukşal, bir süre müşahede altında tutulduktan sonra dün taburcu edildi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com