Macbet Abla ve Keloğlana büyük ilgi...

Macbet Abla ve Keloğlana büyük ilgi...
Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Tiyatro Bölümü tarafından sahnelenen “Machbet Abla” ve “Keloğlanın Aklı" isimli tiyatro oyunları kent halkı tarafından büyük ilgi görüyor.

Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Tiyatro Bölümü tarafından sahnelenen “Machbet Abla” ve “Keloğlanın Aklı' isimli tiyatro oyunları kent halkı tarafından büyük ilgi görüyor.
 
Neredeyse her hafta kapalı gişe izlenen eğlenceli tiyatro oyunlarından “Machbet Abla” her Perşembe saat 20:00' da YKSM' de perde derken, salon her Çarşamba 11:00 ve 14:00 saatlerinde başlayan  “Keloğlanın Aklı'isimli oyunu izlemeye gelen çocuklarla doluyor.

Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Tiyatro Bölümü üyeleri başarılı performanslarıyla seyrine doyulmaz bir gösteri haline gelen tiyatro oyunlarına büyük ilgi gösteren vatandaşlar, yapılan çalışmadan oldukça memnun.

Kendilerine böyle güzel bir imkanı sunan Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'ya teşekkürlerini ileten vatandaşlar, Eskişehir'in kültür ve sanat hayatına büyük katkı sağlayan Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'nın sanata ve sanatçıya verdiği önemin tüm kesimlere örnek olması gerektiğini ifade ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com