Madde Bağımlısına Sokakta İnfaz!

Madde Bağımlısına Sokakta İnfaz!
Çorum'da madde bağımlısı genç, sokakta uçucu madde kokladığı sırada 3 kişi tarafından pompalı tüfeklerle öldürüldü

Çorum'da madde bağımlısı olduğu belirtilen 17 yaşındaki Mustafa Can Cindil, uçucu madde kokladığı sırada 3 kişi tarafından pompalı tüfeklerle ateş edilerek sokak ortasında vuruldu.

BIÇAKLA YARALAMASININ İNTİKAMIYMIŞ!

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Cindil kurtarılamazken, olay yerinden kaçmaya çalışan 17 yaşındaki E.G. ve U.Ş. ile 18 yaşındaki Şaban S., kısa sürede yakalandı. Nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen şüphelilerden biri, Cindil'in geçen ay kendisini bıçakla yaraladığını, korkutmak için ateş ettiklerini öldürmek istemediklerini öne sürdü.

Kale Mahallesi'nde dün akşam meydana gelen olayda, sokaklarda yaşayan ve bıçakla adam yaralama suçundan sabıkası bulunan Mustafa Can Cindil'e, uçucu madde kokladığı sırada 3 kişi tarafından pompalı tüfeklerle ateş edildi. Karın bölgesi ile her iki bacağına isabet eden saçmalarla ağır yaralanan Cindil, kaldırıldığı Çorum Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

ÜÇÜ DE ATEŞ ETMİŞ

Olaydan sonra kaçmaya çalışan E.G., U.Ş. ile Şaban S. polis tarafından 2 pompalı tüfekle yakalanarak gözaltına alındı. Nöbetçi Mahkemeye çıkarılan E.G., Mustafa Can Cindil'in geçen Ağustos ayında kendisini bıçakla yaraladığını ve daha sonra serbest kaldığını belirterek şunları söyledi: “Şikayetimden vazgeçmem için beni sürekli tehdit ediyordu. Onu sokakta görünce kendisini korkutmak için böyle bir şey planladım. Arkadaşlarım U.Ş. ve Şaban S. ile bir araba kiralayıp Mustafa'nın bulunduğu mahalleye gittik. Yanımıza da iki tane pompalı tüfek aldık. Sokağın birinde kendisini ucucu madde koklarken gördük. Ben tüfekle ateş etmeye başladım. Bu sırada Şaban da ateş etti. Daha sonra, Şaban'ın elinden tüfeği alan U.Ş. de ateş etti.”

Diğer iki şüpheli de, Mustafa Can Cindil'in arkadaşları E.G.'yi ölümle tehdit ettiğini ileri sürerek, “Onu korkutmak için ateş ettik. Böyle bir şey olsun istemedik” diye konuştu
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com