MADEN-İŞ'ten hastaneye yoğun bakım cihazı

MADEN-İŞ'ten hastaneye yoğun bakım cihazı
Maden-İş Batı Anadolu Şubesi, Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesine yoğun bakım cihazı aldı.

Maden-İş Batı Anadolu Şubesi, Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesine yoğun bakım cihazı aldı.
Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Başhekimi Sabahattin Altıntaş konuya ilgili açıklamada bulundu.
Altıntaş, 'Maden-İş Sendikası Batı Anadolu şubesi tarafından hastanemiz yoğun bakımı için cihaz alımında kullanılmak üzere işletmede çalışan kişilerin katkılarıyla toplanan para hastanemize teslim edildi. Hastanede önümüzdeki dönemde yeni doğan bakım açma düşüncemiz vardı. Bu plan çerçevesinde Sendika Başkanı Yusuf Yaman hastaneye bu yönde işçiler ile birlikte katkıda bulunmak istediklerini bize iletmişlerdi. Başta şube başkanı ve temsilcileri olmak üzere bütün GLİ çalışanlarına hastane adına teşekkür ediyorum' dedi.
Maden-İş Sendikası Batı Anadolu Şubesi Başkanı Yusuf Yaman ise, 'Değerli işçi arkadaşlarımız her zaman her yede olduğu gibi hastanemize tıbbi cihaz alımı konusunda yardımlarını esirgememişlerdir. Kendilerine bu duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. Maden İş bu konularda dün duyarlıydı, bugün de duyarlı, yarında duyarlı olacaktır. Sendika olarak Tavşanlımız için özellikle sağlıkta her zaman yardımcı olacağız' diye konuştu.
Yaman, yaptıkları yardımlardan manevi haz duyduklarını belirtti. Hastane başhekimine de teşekkür eden Yaman, Maden işçileri ve GLİ işçilerinin bu şekilde ki yardımlara her zaman duyarlı olacağını belirtti.
Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu da, madenin Kütahya için bir vazgeçilmez olduğunu söyledi. Hatipoğlu, her türlü sosyal yardım faaliyetinde Maden İş Sendikasının katkıda bulunduğunu söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com