Madonna İsraillileri çok kızdırdı

Madonna İsraillileri çok kızdırdı
Dünya turnesi kapsamında konser için İstanbul'a gelen Madonna'yı taşıyan uçağın Atatürk Havalimanı'nda bazı uçaklara kısıtlama olduğu için Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmesi planlanıyordu.Ancak özel bir izinle Madonna'yı taşıyan Airbus 318 tipi uçak için
Madonna, İstanbul'da kalacağı süre içinde zamanının çoğunu konser vereceği statta geçirecek. O süreçte çocukları da dadılarıyla birlikte sanatçının kulisine yakın bir odada olacak. Odada ortopedik yatakların yanı sıra çocukların sıkılmaması için oyun konsolları da bulunacak.
 
Ayrıca dünyaca ünlü yıldız tüm kulisin krem rengi halı kaplanmasını istedi. Kulisteki bazı odalarda renk renk  kendi odasında ise beyaz olmak üzere toplam 250 adet canlı çiçek olacak.

Stadyuma ise küçük bir "fitness center" hazırlandı. Ünlü yldızın en mütevazı isteği ise bir adet kot pantolon oldu.
 
İSRAİL KONSERİNİN İKİNCİSİ İPTAL EDİLDİ
 
Milliyet'in haberine göre, İsrail´deki iki konseri öncesi ülkeye erken gelen Madonna günlerini gezerek ve üyesi olduğu tarikatin izlerini sürerek geçirirken ağzından çıkan bir laf başına iş açtı."MDNA Dünya Turu 2012-2013" konser serisinin startını 31 Mayıs'ta Tel Aviv'de veren Madonna´nın, yola çıkmadan önce "Keşke Suriye ve İran'da da konserler verebilseydim" demesi İsrail´de tepki gördü ve biletleri alıcı bulmadığından ikinci konser iptal edilmişti.
 
SAHNEYE OĞLU ROCCO'YLA ÇIKTI
 
MDNA ismi verdiği dünya turnesinin ilk konserini Tel Aviv'de veren Madonna sahneye oğluyla çıktı. Eski eşi Guy Ritchie'den olan oğlu Rocco 3 farklı şarkıda sahnede dansçılarla beraber yer aldı.

Annesiyle birlikte dans eden 11 yaşındaki Rocco'nun İstanbul'da da sahneye çıkması konserin merakla beklenen detaylarından biri.
 
LE PEN'İ FENA KIZDIRDI

Madonna konserlerinin repertuarında bulunan "Nobody Knows Me" adlı parça için hazırlanan klipte aşırı sağcı Fransız lider Marine Le Pen için "Nazi" benzetmesi yapıldı. Fransız lider sahnede yer alan dev ekranlarda gösterilen alnında gamalı haç ve Hitler bıyığıyla yansıdı.
 
Madonna'nın bu yıl sonuna kadar 30 ülkede vereceği 83 konserde kullanılacak bir klip Fransa'da 10-17 Haziran tarihlerinde yapılacak genel seçimler öncesi polemik konusu oldu.  

Haberi seçim kampanyasının en kritik anında öğrenen Marine Le Pen, Amerikalı pop yıldızına olağanüstü sert tepki gösterdi. Le Pen, klibin Madonna'nın dünya turnesi çerçevesinde 14 Temmuz'da Paris ve 21 Ağustos'ta Nice kentlerindeki Fransa konserlerinde gösterilmesi halinde "kendisinden intikam alacağını" söyledi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com