Madonna İstanbul'da

Madonna İstanbul'da
Pop müziğinin kraliçesi olarak adlandırılan Madonna, çocuklarıyla birlikte özel uçakla geldiği İstanbul'daki ilk gününü, Çırağan Oteli'nin saray bölümünde geçirdi.
Madonna, 19 yıl aradan sonra konser vereceği İstanbul'a ekip üyelerinin de bulunduğu üç uçakla geldi. Sanatçı havaalanında kırmızı halı ile karşılandı.
 
Pop yıldızı, yarın akşam Türk Telekom Arena'daki konser için İstanbul'a prodüksiyon ekibiyle birlikte yaklaşık 450 kişiyle geldi.
Madonna ve çocukları günü Çırağan Oteli'nin saray kısmında kaldıkları odalarda dinlenerek geçirdi. Gün boyu iki araç saray merdivenleri önünde hazır bekletildi, ancak araçlar ayrıldıktan sonra akşam saatlerinde önce Madonna'nın  çocukları, daha sonra da kendisi tekneyle otelden ayrıldı.
 
Gazeteciler, Madonna'yı görüntüleyebilmek için gün boyu kapıda beklerken, Çırağan Sarayı'nda alınan güvenlik önlemleri dikkati çekti. Madonna'nın programı hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı.
 
Pop yıldızı Madonna'nın yarın 50 bin kişinin izleyeceği konserin ardından birkaç gün daha İstanbul'da kalması bekleniyor. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com