Madonna'nın tacizcisi yakalandı

Madonna'nın tacizcisi yakalandı
Los Angeles polisi, saplantılı şekilde Madonna'yı takip ederek pop yıldızını tehdit etmekten suçlu bulunan ve geçen hafta tutulduğu psikiyatri hastanesinden kaçtığı açıklanan Robert Dewey Hoskins'in yeniden yakalandığını açıkladı.

Hoskins'in Metropolitan Devlet Hastanesi yakınında yakalandı ve yeniden psikiyatri bölümüne konuldu. Geçen Temmuz ayından beri hastanede bulunan Hoskins, 1996 yılında 10 yıl hapse mahkûm edilmişti. Hapisten çıktıktan sonra bir süreliğine başka bir hastanede yatan Hoskins, geçen Temmuz ayında tekrar tutuklanmıştı.

Polis halktan yardım istedi

Hafta içinde bir açıklama yapan polis yetkilileri, Hoskins'in yakalanabilmesi için kamuoyundan yardım istemişti. Yetkililer Hoskins'in 'saldırganlığa çok yatkın' olduğunu söyleyerek, yanına yaklaşılmaması uyarısında bulunmuştu.

1996 yılında Hoskins'in çıkarıldığı mahkemede ifade veren Madonna, bir yıl önce evinin yakınlarında karşılaştığından beri Hoskins'le ilgili kâbuslar gördüğünü anlatmıştı. Ünlü şarkıcının bir koruması, Hoskins'in kendisini Madonna'nın kocası olarak tanıttığını ve "Eğer Madonna benimle birlikte olmazsa boğazını boydan boya keseceğim" dediğini söylemişti.

Aynı yıl içerisinde, Madonna Florida'da iken, şarkıcının Los Angeles'daki evinin duvarını aşan ve havuzuna atlayan Hoskins, korumalardan birinin açtığı ateş sonucu bacağından yaralanarak yakalanmıştı. (NSK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com