Madonna’yı VIP’e almadılar!

Madonna’yı VIP’e almadılar!
Amerikalı şarkıcı Madonna çocuklarını evlat edindiği Afrika ülkesi Malavi'ye yaptığı gezinin dönüşünde havaalanında zor anlar yaşadı.

Özel jetiyle ülkeden ayrılmak için havaalanına gelen Madonna diğer yolcularla birlikte sıraya girmeye zorlandı ve güvenlikten geçirildi.
 
VIP'e alınmayan dünyaca ünlü star gördüğü muameleden fazlasıyla rahatsız olduğunu belirtti. Madonna’ya uygulanan protokoldeki değişikliğin sebebinin Madonna ile Malavi hükümeti arasında yaşanan polemik olduğu öne sürüldü.
 
Malavi Eğitim Bakanı Eunice Kazembe Madonna’yı ülkeye yaptığı yardımlar konusunda eleştirmiş, BBC’ye verdiği röportajda “Madonna iddia ettiği gibi 10 tane okul değil sadece sınıflar inşa ediyor” demişti.
 
Madonna’nın basın danışmanı aynı zamanda Malavi Devlet Başkanı Joyce Banda’nın şarkıcıya kin beslediğini belirtti. Bunun sebebinin Madonna’nın 2006 yılında kurduğu ‘Raising Malawi’ yardım derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapan Banda’nın kız kardeşi hakkında hırsızlık suçundan soruşturma açılması olduğu iddia edildi.
 
Normal şartlarda ülkeye ziyarette bulunan ünlülere ve devlet adamlarına uygulanan protokol gereği bu kişiler uçaktan limuzinle alınarak VIP girişine getiriliyorlar. Madonna da çocukları David (8), Mercy James (8), Rocco (12) ve Lourdes’le (16) birlikte geldiği Malavi’de aynı şekilde karşılandı ve sıraya girmek için bekletilmedi. Ancak Cumartesi günü ünlü yıldız ve beraberindeki 15 kişi ülkeden ayrılırken aynı şekilde davranılmadı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com