Mağazadan Kovdurdum!

Mağazadan Kovdurdum!
Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, Kanyon'da karşılaştığı Şeyma Subaşı'yı mağazadan büyük bir zevkle kovdurduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, geçen hafta Kanyon'da eşinin aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı'yla karşılaşmıştı. Zeynep Hanım, o karşılaşmada yaşananları, “Büyük bir zevkle onu mağazadan kovdurdum” diye anlatıyor.

SERVETİNİN YARISI
Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Zeynep Ilıcalı aşk üçgeninde sular durulmuyor. Eşine boşanma davası açan ve 50 milyon liralık servetinin yarısını isteyen Zeynep Hanım, bugünlerde dostlarına ünlü televizyoncunun aşk yaşadığı iddia edilen Subaşı'yla karşılaşmalarını anlatıyor. Dedikodulara göre Kanyon'daki bir mağazada alışveriş yapan Zeynep Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile karşılaşmış.

'HANIMEFENDİ ÇIKIYOR'
Şeyma Subaşı, kırmızı tabanlı ayakkabıları denerken Zeynep Ilıcalı, görevliyi çağırmış. Subaşı'nı göstere “Pardon hanımefendi dışarıya çıkacak. Ancak yolu bulamıyor. Yardımcı olur musunuz?” demiş. Şeyma Hanım durumu fark edince mağazadan ayrılmış. Ancak Zeynep Ilıcalı, bu olayı herkese, “Büyük bir zevkle mağazadan kovdurttum" diye anlatıyor...

Mağazanın yetkilileri Zeynep Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasında yaşananların kendilerine ulaşmadığını belirterek, “Her müşteri bizim misafirimizdir. Onları en iyi şekilde ağırlarız, kovmayız” dedi.

HT MAGAZİN YAZARI ESİN ÖVET YAZDI...
Biliyorsunuz Zeynep llıcalı yedi yıllık eşi Acun llıcalı'dan ayrılmak için mahkemeye başvurmuş ve ihanete uğradığını söylemişti. Şimdi ikili boşanma gününün gelmesini bekliyor. Tabii duyduğum kadarıyla araya çok aracı giriyormuş. İkiliyi barıştırmak için değil, Zeynep llıcalı'nın anlaşmalı boşanmaya yanaşması için konuşuyorlarmış. Ama Zeynep Hanım buna kesinlikle yanaşmıyor ve servetin yarısını istiyormuş. Neyse bunlar hukuki konular. Benim diyeceğim başka. Geçen hafta Kanyon'da Zeynep Hanım ve arkadaşları alışveriş yapıyorlarmış ki, Şeyma Subaşı ile karşılaşmışlar. Acun llıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Şeyma Subaşı, o sıra ayaklarına geçirdiği kırmızı ökçeli ayakkabıların yakışıp yakışmadığına bakıyormuş ki, Zeynep Hanım görevliyi çağırıp, "Pardon hanımefendi dışarıya çıkacak. Ancak yolu bulamıyor. Yardımcı olur musunuz?" diyerek Subaşı'nın dışarıya çıkması gerektiğini ifade etmiş. Ancak Zeynep llıcalı bu olayı, "Büyük bir zevkle mağazadan kovdurttum" diye anlatıyor. Tabii kadınlık duygusunun ne olduğunu, ne düşündüğünü hiç kimseler bilemez. Yedi yıllık eşi tarafından aldatılma duygusunu yaşayan bir kadının içinden ne geçiyor bilinmez. Ben şahsen tarafsız olmaya çalışıyorum. Bazı şeylerin üstesinden gelmek hiç de kolay değil.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com