Magnum hazzın peşinde Türkiye'de...

Magnum hazzın peşinde Türkiye'de...
Magnum'un 2009 yılı planları, stratejileri ve Eva Mendes'in Haz Elçiliği, Ataşehir Ağaoğlu Lounge'ta düzenlenen toplantıyla açıklandı.Toplantıya, Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Algida Pazarlama Direktörü Şükrü Dinçer ve Magnum Marka Müdürü Leyal Es

Magnum'un 2009 yılı planları, stratejileri ve Eva Mendes'in Haz Elçiliği, Ataşehir Ağaoğlu Lounge'ta düzenlenen toplantıyla açıklandı.
Toplantıya, Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Algida Pazarlama Direktörü Şükrü Dinçer ve Magnum Marka Müdürü Leyal Eskin Yılmaz ev sahipliği yaptı. Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Magnum'un yetişkinlerin beklentilerine en iyi şekilde cevap veren, onları dondurmanın ötesinde heyecan, tutku ve haz ile saran bir marka olduğunu söyledi. Coşar, 'Tüm bu duyguları, dondurmamızın kendisiyle vermenin yanı sıra, marka vaatlerimiz ve tüm iletişim çalışmalarımızla da pekiştiriyoruz' dedi.
Magnum Haz Elçisi Eva Mendes, kampanyaya ve Türkiye'ye ilişkin görüşlerini açıkladı. Magnum Haz Elçisi seçilen Eva Mendes, Magnum markasıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, 'Magnum'la hazzımı maksimum düzeye çıkarıyorum. Onunla birlikte dünyanın dört bir tarafından insanlara, kişisel hazlarını fark etmeleri ve daha 'haz odaklı' bir bakış açısı benimsemeleri için ilham vermeyi hedefliyorum. Hayat elbette çok yoğun ve bazen stresli bir tempoda yaşanıyor, ancak sadece buna odaklanmak
yerine, hayattan daha fazla haz almaya çalışırsak, mutluluk kaçınılmaz olur. Unutmamak gerek ki, hayat çok kısa' diye konuştu.
Magnum hazzının peşinden giderek İstanbul'a geldiğini belirten Mendes, çikolata ve dondurmaya bayıldığını açıkladı. Magnum Haz Elçisi, reklam çekimlerinde çok keyifli vakit geçirdiğini, çünkü bol bol Magnum yeme fırsatı bulduğunu belirtti. Mimariye karşı özel bir ilgisi olan Mendes İstanbul'a, özellikle de eski yapılara hayran kaldığını açıkladı. Mendes, 'Dondurmayı ve çikolatayı seviyorum' dedi.
Algida Pazarlama Direktörü Şükrü Dinçer, Eva Mendes'le Magnum'un haz dünyasını yansıtan özellikleri nedeniyle çalışmayı tercih ettiklerini söyledi. Dinçer, Mendes'in 2009 yılı başında 'en çekici kadın' seçildiğini, ayrıca 'en şık giyinenler' listesinde yer aldığını anımsatarak, pek çok Hollywood filminde sergilediği başarılı performansının seçimlerinde etkili olduğunu belirtti.
Magnum Marka Müdürü Leyal Eskin Yılmaz ise, bu yıl tüketicilerine 'Magnum varken gözün hiçbir şey görmez' sloganıyla sesleneceklerini açıkladı.
Eva, 1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında www.sadecemagnum.com adresinden oynanacak interaktif dizide rol alacak. Diziye mekan olan Magnum Evi'nin özelliklerinin belirlenmesinden, evin iç dekorasyonuna kadar birçok konuda katkıda bulunan Mendes, aynı zamanda dizinin takipçilerine kendisine ait eşyaları da kazanma şansı verecek. Küba asıllı Amerikalı Eva Mendes'in rol aldığı Magnum reklam filmi yaz aylarında gösterimde olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com