Mahalle de yılan paniği VİDEO

Mahalle de yılan paniği VİDEO
Malatya'da bir mahallede gece saatlerinde ortaya çıkan yılan vatandaşlar arasında paniğe neden oldu...

Merkez Niyazi Mısri Mahallesi dün gece, yaklaşık 1 metre büyüklüğünde bir yılanı sokak ortasında gören vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı. Vatandaşlar belediyeden yardım isterken olay yerine kısa sürede gelen İtfaiye ekipleri ellerinde uzun çubuklarla yılan avına çıktı. Yılanın park halindeki bir aracın altına kaçması üzerine ekipler ve vatandaşlar ellerinde sopalarla arabanın altında yılan aradılar. Uzun süre aracın altından yılanın çıkmaması üzerine olay yerine çağrılan çekici yardımıyla araba havaya kaldırıldı ve alt kısımları kontrol edildi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Araç sürücüsünün daha sonra gelmesiyle birlikte itfaiye ekipleri aracın içi ve motor kısımlarını aradı. Ancak paniğe yol açan yılana rastlanılmadı. Vatandaşlar mahallede gündüz 2 eski kerpiç binanın belediye tarafından yıkıldığını ancak molozların daha kaldırılmadığını belirterek, yıkılan ev tarafından yılan ve farelerin sokağa çıktığını ileri sürdüler.

Yaklaşık 2 saat süren aramalarda yılana rastlanılmaması çevrede yaşayan vatandaşları rahatlatmazken, vatandaşlar evlerinin kapı ve pencerelerini kapatarak önlem aldılar.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com