Mahalleyi Savaş Alanına Çevirdiler! /VİDEO

Mahalleyi Savaş Alanına Çevirdiler! /VİDEO
Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi'nde korsan gösteri yapan bir grup, park halindeki çok sayıda araca taş ve molotof kokteylleri ile zarar verdi.

Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi'nde korsan gösteri yapan bir grup, park halindeki çok sayıda araca taş ve molotof kokteylleri ile zarar verdi. Grup bir markete de molotofkokteyli attı. Alevleri market çalışanları büyümeden söndürdü.

Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi'nde toplanan yüzleri maskeli yaklaşık 20 kişi, Dolapdere Caddesi'ne indi. Burada bir çöp konteynerine ses bombası koyup patlatan göstericiler, caddeden geçen araçları taş ve molotof yağmuruna tuttu. Polisin olay yerine gelmesinin ardından göstericiler ara sokaklara kaçtı. Mahalle içerisinde yeniden toplanan gösterciler, Sefa Meydanı'nda bulunan bir markete molotof kokteyli atarak ateşe verdi. Yangın market çalışanları ve çevredeki vatandaşlarca söndürüldü. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri ise soğutma çalışması yaptı. Grup daha sonra da ara sokaklarda çok sayıda araca taş ve molotof kokteyleri ile zarar verdi. Sokağa dökülen mahalle sakinleri korsan göstericilere tepki gösterdi. Vatandaşlar, 'Yüzleri maskeli bir grup taş ve molotof kokteylleri atarak sokak boyunca çok sayıda araca zarar verdi. Korktuğumuz için dışarı çıkıp müdahale edemedik." dedi.

Polis zarar gören araçlar ve ateşe verilen markette incelemelerde bulundu. Ayrıca çevik kuvvet polisi de mahallede geniş güvenlik önlemleri aldı. Polis olayı gerçekleştiren şüphelileri arıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com