Mahalli İdareler Koordinasyon Merkezi üyeleri'nde ziyaret

Mahalli İdareler Koordinasyon Merkezi üyeleri'nde ziyaret
Kütahya'nın Gediz ilçesini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mahalli İdareler Koordinasyon üyeleri Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu tarafından ağırlandı.

Kütahya'nın Gediz ilçesini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mahalli İdareler Koordinasyon üyeleri Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu tarafından ağırlandı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinasyon üyeleri Yusuf Tülün, Abdülalim Karabıyık, Mehmet Çelik ve arkadaşlarından oluşan heyet Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu'nu makamında ziyaret ederek, belediyenin tüm çalışmaları ve ilçe hakkında genel bilgi aldılar.
Konuklarıyla sohbet eden Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu'nu, bölgenin en çok yatırım gerçekleştiren belediyeleri arasında ilk sırada yer alan Gediz Belediyesi'nin çalışmalarıyla yakından ilgilenen heyete teşekkür ederek, Türkiye'nin en büyük belediyesi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin deneyimlerinden faydalanmak istediklerini söyledi. Karşılıklı bilgi alışverişi yapılan ziyaret toplantısının ardından Muratdağı Termal Turizm Tesisleri'ne geçen heyet buradaki doğal güzellikler ve tesislerde incelemelerde bulundu. Burada bir konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinasyon üyesi Yusuf Tülün, Anadolu belediyeleri ile işbirliğini artırma programı çerçevesinde gerçekleştirilen ziyaretlerinde, Gediz Belediyesi'nin geleceğe yatırım yapan belediyeler sınıfında olduğunu ve yatırımları ile kentleşme gereksinimlerini yerine getirdiğini yakından gördüklerini söyledi. Heyete İlçe Belediyesinin projeleri hakkında bilgi veren Başkan Saraoğlu, Anadolu Belediyeleri ile işbirliğini artırma programı çerçevesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilişkilerin güçlendirileceğini ifade etti. Belediye Başkanı Saraoğlu, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde başlatılan Anadolu belediyeleri ile işbirliğini artırma ve destekleme programı, bugüne kadar devam etmiş ve birçok belediyeye destek olarak projelerinin hayata geçirilmesine katkı sağlamıştır' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com