Mahindra traktörleri tanıtılacak

Mahindra traktörleri tanıtılacak
Hindistan'da üretilen Mahindra marka traktörlerin tanıtılması amacıyla Kütahya'nın Çavdarhisar ve Altıntaş ilçelerinde test sürüşü etkinlikleri düzenlenecek.

 Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, Mahindra'nın, Deming Mükemmelik ve Japon Kalite Madalyası ödüllerine layık görülen dünyanın en büyük üç traktör üreticisinden biri olduğu bildirildi.
     Bu traktörlerin Çavdarhisar ilçesinde yarın, Altıntaş ilçesine bağlı Çayırbaşı beldesinde 16 Nisanda tanıtılacağına işaret edilen açıklamada, şöyle denildi:
     ''27 Ağustos 2008'de İstanbul'da düzenlenen lansman ile tüketiciyle buluşturulan Mahindra model traktörler, şimdi de Türkiye yollarında çiftçilerle buluşuyor. Türkiye pazarında satışa sunulmadan önce çeşitli bölgelerde, çiftçiler tarafından 300 saatten fazla süreyle günlük tarla işlerinde kullanılarak test edilen traktörler, mükemmel çekiş gücü, hararet yapmayan motoru ve muadillerine göre çok önemli miktarda yakıt tasarrufu sağlamasıyla büyük beğeni kazandı.
     Güçlü, dayanıklı ve ekonomik özellikleri ile Türk tarım sektörünün yüzde 80'ini oluşturan küçük ve orta büyüklükteki çiftçilerin ihtiyaçlarına cevap veren Mahindra traktörler aynı zamanda, geniş bayi ağı, sunduğu güçlü servis ve parça hizmeti ile de her an çiftçinin yanında olduğunu gösteriyor. Mahindra, Kütahya'dan sonra sırasıyla Afyonkarahisar, Konya, Karaman, Niğde, Sivas ve Yozgat'ta da çiftçiler ile buluşarak, onlara tarla sürüşü keyfi yaşatacak.''
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com