'Mahkum işi' ürünlere ilgi

'Mahkum işi' ürünlere ilgi
Kütahya E-Tipi Kapalı ve Açık Cezaevinde yatan hükümlülerin ürettiği ürünler Kütahya El sanatları ve Ticaret Fuarında satışa sunuldu.

Kütahya E-Tipi Kapalı ve Açık Cezaevinde yatan hükümlülerin ürettiği ürünler Kütahya El sanatları ve Ticaret Fuarında satışa sunuldu. Satışa sunulan ürünlere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Kütahya E-Tipi Açık ve Kapalı Cezaevinde açılan atölyelerde adeta birer fabrika işçisi gibi çalışan mahkumlarca üretilen ürünler, bu yıl 37. si açılan Kütahya El sanatları ve Ticaret Fuarında satışa sunuldu. “Kütahya Ceza İnfaz Kurumu El Sanatları” ismiyle açılan stantta üretilen el sanatları, tekstil ürünleri ve ayakkabılar fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor.
Üretilen ürünlerin çeşitliliğinden memnun olduklarını bildiren ziyaretçiler, zengin çeşit ve uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünlerden satın almayı ihmal etmiyor.
Cezaevi yetkilileri de hem cezaevi önünde açtıkları satış mağazasına hem de Kütahya El sanatları ve Ticaret Fuarında açtıkları satış standında ürünlerin ilgi gördüğünü ve birçok vatandaş tarafından satın alındığını belirterek satışlardan oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com