Mahkum telefonu çok iyi sakladı ama..

Mahkum telefonu çok iyi sakladı ama..
Sri Lanka'da rektumunda cep telefonu saklayan mahkum, telefon çalınca yakayı ele verdi. Daha sonra hastaneye götürülen adamın içinden cep telefonu çıkarıldı.

Sri Lanka'da bir mahkumun cep telefonunu rektumunda sakladığı telefon çalınca fark edildi. Rutin bir arama sırasında cep telefonu çalınca mahkum yakayı ele verdi. Kotte kentindeki Welikada hapishanesinde yaşanan olayda mahkumun 58 yaşında olduğu belirtildi.

Mahkumun cep telefonunu rektumuna yerleştirirken sessiz moda almayı unuttuğu ve bu unutkanlık sonrası foyasının ortaya çıktığı ifade edildi.

Arama sırasında telefon çalınca, gardiyanların sorgulaması sonrası mahkumun cep telefonunu rektumuna sakladığını kabul ettiği kaydedildi. Hapishaneye cep telefonu sokulmasının yasak olduğu ülkede makum hemen Colombo hastanesine götürülüp filmi çekildi. Filmdeki cep telefonunu gören doktorların da şaşkınlık yaşadığı ifade edildi.

Yetkiliker adını açıklamadıkları mahkumun rektumuna cep telefonu sakladığını doğruladı. Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre mahkum hırsızlık suçundan 10 yıl hapis cezası almış. Mahkumun hastanede iki gün kaldıktan sonra tekrar hapishaneye gönderildiği belirtildi. Sri Lanka'da hapishaneler çok sıkı güvenlik taramasından geçirilmesine rağmen geçen kasım ayında yapılan aramalarda birçok yasak malzeme ele geçrilimişti.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com