Makam Aracı Çocukların Elinde!

Makam Aracı Çocukların Elinde!
Şanlıurfa Belediye Başkanı, gezi sırasında kendisini yalnız bırakmayan çocuklara bir jest yaptı..

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Eyüpnebi Mahalle gezisi sırasında kendisini yalnız bırakmayan çocuklara bir jest yaptı ve makam şoförü Abdullah Aslan'a talimat vererek, çocuklara araçla tur atmalarını söyledi. Makam aracıyla turlayan çocukların duydukları mutluluk ise gözlerinden okundu.

Şanlıurfa'da her pazar Eyyübiye Bölgesi'ne ziyarette bulunan Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Mahalle Muhtarı Ahmet Zamur ve mahalle sakinleriyle birlikte belediyecilik hizmetlerini yerinde inceledi. Eyüpnebi Mahallesi'nde mahalle sakinlerini dinleyen Fakıbaba, vatandaşlarla yerde bağdaş kurup mahalle sakinleriyle sohbet etti. Fakıbaba, ziyaret boyunca kendisini bir an olsun yalnız bırakmayan çocuklara ise ilginç bir jest yaparak, makam şoförü Abdullah Aslan'a talimat verip çocuklara araçla tur atmalarını söyledi. Fakıbaba'nın talimatı üzerine büyük bir heyecan içersinde 63 DR 111 plakalı makam aracına binen çocukların duydukları mutluluk ise gözlerinden okundu.

''HALKIN YÜZDE 95'İ BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN''
Tur sırasında aşırı derecede heyecanlandıklarını ifade eden çocuklar, makam aracını konforlu ve bir o kadar güzel bulduklarını aktaran çocuklar ileride belediye başkanı olmak istediklerini dile getirdi. Fakıbaba, "Eyyübiye bölgesinde belediyemizin ciddi çalışmaları var. Özellikle kilitli parke çalışmalarımız devam ediyor. Halkın yüzde 95'i belediyemizin çalışmalarından memnun. Bu rakam bizleri tabii ki mutlu ediyor. Amacımız çamuru, çukuru olmayan, yapılmayı bekleyen tüm parkları tamamlanmış bir kent oluşturmaktır. Bu hedefte emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com