Mali'den 'Mum Söndü' Açıklaması!

Mali'den 'Mum Söndü' Açıklaması!
Mehmet Ali Erbil infial yaratan gafından sonra yazılı bir açıklama yaptı. Erbil üzüntülerini belirtti, kötü bir niyetinin olmadığını söyledi..

Dünkü gaftan sonra programı yayından kaldırılan Mehmet Ali Erbil, yaptığı açıklamada tekrar özür dilerken hiç bir kötü niyetinin olmasığını söyledi.

Gündeme bomba gibi düşen gafıyla Çarkıfelek'in yayından kaldırılmasına sebeğ olan Erbil, açıklamasında şöye dedi:

Çarşamba günü Star Televizyonunda yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığım “Çarkı Felek” programında canlı yayın esnasında ülkemde yaşayan bir çok insanı üzecek maksadını aşan bir cümleyi ağzımdan kaçırdım ve bu sebeple derin üzüntü içersindeyim…

Ancak, yıllardır ekranlardan Türk halkı ile neredeyse bütünleşerek yaptığım tüm programlarda, tiyatro oyunlarımda, dizilerde ve sinema filmlerimde keza kendi özel hayatımda genel prensibim olarak bir gruba, inanca, mezhebe, etnik köken yahut kültüre asla ve kat’a saygısızlığım olmamıştır. Her kesimden insanı eğlendiren bir komedyen olarak tüm bu hassasiyetlerim izleyenler tarafından yürekten anlaşıldığı için belki de tarihte çok az kişiye nasip olacak bir şekilde Türk halkının teveccühüne nail oldum. Bu teveccühün onurunu üzerinde taşıyan bir kişi olarak adı geçen yayında, memleketimdeki bir insanı dahi üzdüysem, içimde hiç bir art niyetin bulunmadığını ve canlı yayın heyecanı ile istemeden maksadı aştığını bilmelerini isterim. Bu vesile ile tüm Türk halkından özür dileyerek saygılarımı sunarım.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com