- Maltepe'de AK Parti'nin afişlerinin kesilmesi

- Maltepede AK Partinin afişlerinin kesilmesi
AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Prof.Edibe Sözen Yavuz:

ANKARA (AA) -  Ak Parti İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Adayı Prof.Dr.Edibe Sözen Yavuz, kendilerine gönül vermiş seçmenlerin ve parti teşkilatının asmış olduğu afişlerin kesildiğini belirterek, "Sandığa ve demokrasiye inanmayan ama demokrasi havariliğinden de geri durmayan zihniyeti kınıyoruz. Pankart kesmekle hızımızı kesemeyecekler. Bizim derdimiz Maltepe'ye kazandıracağımız projelerin kurdelesini kesmek" dedi.

AA muhabirine açıklamada bulunan Prof.Dr Edibe Sözen Yavuz, seçimlerin bir demokrasi şenliği olduğunu belirterek, pankart kesmekle demokrasinin önüne geçmeye çalışacaklarını zanneden zihniyetin 31 Mart sabahı yanıldıklarını anlayacağını ifade etti.

Dün gece kendilerine gönül vermiş seçmenlerin ve ilçe teşkilatının asmış olduğu afiş ve pankartların kesildiğini belirten Prof.Dr. Sözen Yavuz şunları söyledi:

"Maltepe'de seçim çalışmalarımız engellenmeye çalışılıyor. Seçim çalışmalarımız birilerini çok korkutmuş olmalı. Sandığa ve demokrasiye inanmayan ama demokrasi havariliğinden de geri durmayan zihniyeti kınıyoruz Seçimler bir demokrasi şenliğidir. Biz Maltepeyi tüm renkleriyle seviyoruz. Pankart kesmekle hızımızı kesemeyecekler.  Apartmanlara dahi izinsiz ve gizlice girerek afişlerimizi kesmişler aynı zamanda suç işliyorlar. Maltepeyi, Maltepelilerin güvenliğini tehdit edenlere bırakmayacağız. Biz yapmayı biliriz onlar, kesmeyi, yakmayı, yıkmayı bilir.Demokr asi ve emek düşmanlarına inat, sabahlara kadar pankartlama yapan genç kardeşlerime selam olsun."

Maltepe'nin AK kadrolara olan yürüyüşünü hiç bir kimsenin durduramayacğını belirten  Prof.Sözen Yavuz, "Bizim derdimiz Maltepe'ye kazandıracağımız projelerin kurdelesini kesmek onlarınki ise pankartlarımızı kesmek" dedi.
 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com