MAMAK’TA ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

MAMAK’TA ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
MAMAK’TA ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ANKARA - Mamak Belediyesi Türközü ve İmrahor Mahallelerini kapsayan Nato Yolu Caddesi’ne altı kilometrelik bir bağlantı yolunu tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu. Ayrıca Mamak Belediyesi Lalahan Odabaşı Caddesi üzerinde yedi kilometrelik bir alanda da yol yapım çalışmasını hızla sürdürüyor.
Geçtiğimiz yıl Başkent’in ilçe belediyeleri arasında asfalt çalışmalarında rekor kıran Mamak Belediyesi yol yapım çalışmalarına bu yılda hızla devam ediyor. Mamak’ta pek çok noktada sürdürülen çalışmalarla tonlarca asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Son olarak Mamak Belediyesi geçtiğimiz günlerde trafiği rahatlatacak yeni bir yol çalışmasını daha tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu. Mamak’ın hızlı gelişen noktalarından biri olan Türközü ve İmrahor Mahallelerini kapsayan ve Nato Yolu Caddesi’ne altı kilometrelik bir bağlantı yolunu tamamlayan Mamak Belediyesi bağlantı yolunu hizmete açtı. Ayrıca Mamak Belediyesi Lalahan Odabaşı Caddesi üzerinde de yol yapım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Yedi kilometre uzunluğunda ve yirmi beş metre genişliğinde yol yapım çalışmasını sürdüren Mamak Belediyesi alt yapı çalışmalarını hızlıca sürdürdüğü yolun en kısa zamanda asfalt serim çalışmasını tamamlayarak hizmete açmayı hedefliyor. Mamak’ta hızla gelişen noktalarda yürütülen yol çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.
Geçtiğimiz yıl yürütülen yol yapım çalışmalarına dikkat çeken Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bütün yatırımlarımız daha modern bir Mamak için. Geçtiğimiz yıl Mamak’ta gerçekleştirdiğimiz yol yapım çalışmaları Başkent için bir rekordu. Serilen tonlarca asfalt, yeni yapılan kilometrelerce yol Mamak’ın hem bu günü için önemli hem de yarını için önemli bir yatırım. Bölgemiz Başkent’in hızla gelişen yerleşimlerinden birisi. Belediye olarak biz bu hızlı gelişimi en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için üzerimize düşen çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz. Ortaya koyduğumuz dev yatırımlar Mamak’ı başkentin yıldızı haline getiriyor” dedi.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com