Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali -Festival kapsamında Anadolu Ateşi gösterisi ile Sibel Can ve Baha konseri düzenlendi (Fotoğraflı-Görüntülü)

Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali   -Festival kapsamında Anadolu Ateşi gösterisi ile Sibel   Can ve Baha konseri düzenlendi     (Fotoğraflı-Görüntülü)
Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali -Festival kapsamında Anadolu Ateşi gösterisi ile Sibel Can ve Baha konseri düzenlendi (Fotoğraflı-Görüntülü)

ANTALYA (A.A) - Manavgat'ta bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali kapsamında Anadolu Ateşi gösteri sundu, Sibel Can ve Baha konser verdi.
     Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali'nin son gününde Manavgat İlçe Stadı'nda ilk olarak sanatçı Baha sahne aldı. Geçirdiği trafik kazasında yaralanan sanatçı Bengü'ye ''geçmiş olsun'' dileğinde bulunan Baha, tüm askerler için Yemen türkünü okuyacağını söyledi.
     Daha sonra sahneye çıkan Anadolu Ateşi, sergilediği dansla stadı dolduranlara güzel anlar yaşattı. Gecenin sonunda ise ünlü sanatçı Sibel Can sahne aldı.
     Alkışlar eşliğinde sahneye gelen Can, muhteşem bir kalabalığa konser vermekten mutlu olduğunu belirtti. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Can, eski ve yeni birçok şarkısını seslendirdi.
     Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, konserin ardından sanatçılara plaket ve çiçek verdi.
     Kortej yürüyüşü ile başlayan ve 8-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenen 17. Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali ile 3. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali, konserlerin ardından sona ermiş oldu.
    
     Muhabir: Mustafa Taş
     Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu (ANTALYA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com