Manisa 6. Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na hazırlanıyor

Manisa 6. Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na hazırlanıyor
Türkiye'de önemli tarım kentlerinden biri olan Manisa, 6.kez sektörün temsilcilerini bir arada topluyor.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren üreticiyle çiftçiyi bir araya getirecek olan Manisa Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 08-11 Kasım 2012 tarihleri arasında Manisa Belediyesi Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, "İlimizde 6. kez Tarım ve Hayvancılık fuarını düzenleyecek olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirecek olan SNS Fuarcılık yetkililerine, belediyemize, Manisa ili damızlık sığır yetiştiricileri birliği yöneticilerine, katılımcı firmalara ve organizasyona her türlü desteği sağlayan Manisa Valiliğimize şimdiden teşekkür ederim. Tarım ve sanayi şehri olan ilimizde bu fuarı düzenlememiz tarım sektörünün teknolojiye duyduğu talep açısından son derece önemlidir.

Bu tür organizasyonlarda üreticilerimiz pazar ve teknolojiyle buluşmaktadır." dedi. İl Müdürü Çebi, 4 gün boyunca sürecek olan fuarın, 10.00 - 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebileceğini hatırlatırken, sektörün tüm paydaşlarını bu fuara davet ettiklerini sözlerine ekledi. (VİK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com