Maria Müslüman Oluyor

Maria Müslüman Oluyor
Muhteşem Yüzyıl'ın 7. bölümünde ilginç gelişmeler...

İLK FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

Hürrem yeni dairesine yerleşiyor. Ama Hürrem'e orada da huzur yok. Hürrem, en yakın arkadaşı Maria'nın müslüman olduğunu öğrenir.

Bu durum hiç hoşuna gitmemiştir. Sultan Süleyman, Belgrad zaferi sonrasında da düşmanlarına huzur vermemesi gerektiğinin farkındadır.

Kendisine yeni bir hedef belirler; Rodos... Sultan Süleyman hiç zaman kaybetmeden hazırlıkları başlatır.

Hürrem, Hatice ile olan yakınlığını ilerletir. Hatice, İbrahim hakkında konuşmaya başlar. Hatice'nin ettiği laflar, Hürrem'in Hatice ve İbrahim aşkına dair şüphelenmesine neden olur. Valide, Hatice'nin mutsuz olduğunu görüyor.

Sultan Süleyman ve Valide, Hatice'nin saadetini nasıl yeniden sağlayabileceklerini konuşurlar. Hürrem, İbrahim'in Hatice'ye olan ilgisini görmüş. İbrahim'i üstü kapalı bir şekilde de olsa tehdit eder.

İbrahim ise altta kalacak değil. Hürrem'in hamileliğinin ilerlemiş olmasını fırsat bilir. Sultan Süleyman için halvet hazırlıklarına girişir.

İKİNCİ FRAGMANIN ÖZETİ

Muhteşem Yüzyıl dizisinin bu haftaki bölümünde heyecan doruğa çıkıyor. Hanedanı ele geçirme hedefindeki Hürrem Sultan doğum yapıyor.

Çocuğun cinsiyeti merak konusu. Ancak Hürrem'i bekleyen tek sorun bu değil. Mahidevran'ın yanı sıra İbrahim de Hürrem'e savaş açıyor.

Hürrem'den kurtulmak isteyen İbrahim, Hürrem'in haremdeki en yakın arkadaşını halvet için hazırlatıyor. Hürrem doğum yaptığı sırada müslümanlığı seçen Maria, Sultan Süleyman'ın yanına gönderiliyor.

Öte yandan Hürrem'i zehirlemeyi başaramayan Mahidevran çocuğunu öldürmeye çalışacak.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com