Mart Ayı Danışma Meclisi Toplantısı

Mart Ayı Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Uşak İl Teşkilatı Mart ayı İl Danışma Kurulu toplantısı Öğretmen Evi toplantı salonunda yapıldı.

AK Parti Uşak İl Teşkilatı Mart ayı İl Danışma Kurulu toplantısı Öğretmen Evi toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıda konuşan İl Başkanı Hilmi Alper, Ankara ve dünyadaki gelişmelerin AK Parti iktidarını süratle, yoğun bir performans ile çalışmasını zorlayan bir sürecin yaşandığını söyledi. Toplantıya AK Parti İl başkanı Hilmi Alper, Uşak'tan sorumlu Koordinatör Milletvekili Fatih Metin, AK parti Uşak Milletvekili Mustafa Çetin, Belde Belediye Başkanları, İl, İlçe, Kadın, Gençlik yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Toplantının basına açık yapılan bölümünde konuşan AK Parti İl Başkanı Hilmi Alper, gündemle ilgili değerlendirmede bulundu. Başkan Alper konuşmasında özellikle gündemin yoğun olduğu bir dönemden geçtiklerini belirterek, “Ankara ve Dünyadaki gelişmelerin AK Parti iktidarını süratle, yoğun bir performans ile çalışmasını zorlayan bir sürecin içersindeyiz. Özellikle son günlerde hukukun üstülüğü ve özelliklede birey haklarının ve özgürlüklerin gelişmiş ülkelerdeki yasal çevrelere tamamen uygun ve insan faktörünü öne çıkartan bir çalışma ile hızla yürüyen bir süreci yaşıyoruz. Başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz bu konuda büyük mücadele ve sabır göstermektedirler. Kendilerine elimizden gelen desteği vereceğimize inanıyorum. Türkiye gibi Dünyaya örnek teşkil eden İslami bir yönetimin, aynı zamanda demokratik olarak nasıl bir idare olacağını, din ile devletin bir arada hukuk çerçevesinde nasıl yürüyeceğini, insanların özgür düşünce ve yaşantılarının devletin hukuk temelleri ile nasıl rahatlatılacağı ve bireyin haklarının nasıl savunulacağı önümüzdeki süreç içersindeki yeni anayasa taslağı ve akabinde gelecek geniş kapsamlı sivil bir anayasa ile ortaya çıkacak. Bu süreçte çeşitli kesimler ile yaptığı görüşmeler sonucunda partimizin bu konuda yaptığı girişim tarihe geçecek ve AK Parti yeni bir ilke daha imza atacaktır” dedi.
Toplantının basına kapalı yapılan bölümünde ise İl, İlçe, Kadın ve gençlik kolları çalışmaları ile ilgili sunumlarını yaptılar

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com