Masa tenisi turnuvası

Masa tenisi turnuvası
Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ilköğretim okullarıarası masa tenisi turnuvası sona erdi.

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ilköğretim okullarıarası masa tenisi turnuvası sona erdi.
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Çok Amaçlı Spor Salonda yapılan masa tenisi turnuvasına Merkez Atatürk ve Cumhuriyet ilköğretim okulları ile Dereköy, Karbasan, Hasanlar ve Kutluhallar ilköğretim okulları katıldı. Turnuva sonunda dereceye girenler belirlendi. 1.Kademe kızlarda, Atatürk İlköğretim Okulundan Fatma Şengül birinci, Kutluhallar İlköğretim Okulundan Hanife Altun ikinci, 1. Kademe erkeklerde, Hasanlar İlköğretim Okulundan Samet Karaca birinci, Kutluhallar İlköğretim Okulundan Yasin Sarı ikinci, Atatürk İlköğretim Okulundan Ünal Tuna üçüncü oldu.
2. Kademe kızlarda Kutluhallar İlköğretim Okulundan Zekiye Akkuş birinci, Atatürk İlköğretim Okulundan Zeynep Gökçe ikinci, Hasanlar İlköğretim Okulundan İmran Kayaaltı üçüncü oldu. 2. Kademe erkeklerde, Hasanlar İlköğretim Okulundan Mehmet Gül birinci, Atatürk İlköğretim Okulundan Süleyman Demirtaş ikinci, Kutluhallar İlköğretim Okulundan Recep şahin üçüncü oldu.
Masa tenisinin insanın hem zekâsını hem de vücudunu çalıştıran bir spor olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yılmaz, “Dolayısıyla diğer spor dallarını önemsediğimiz bu spor dalını da önemsiyoruz. Nitekim geçtiğimiz yıllarda ilçe genelinde masa tenisi turnuvaları düzenledik. 19 Mayısta inşallah ilçe genelinde bir masa turnuvamız olacak. Bu turnuva 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrencilerimiz arasında yapılan bir turnuva oldu. Öğrencilerimiz önceki günlerde ilçeler arasında bölgede birinci, ilde ikinci oldular. Okullarımız masa tenisinde zaten başarılılar. Bu tarz etkinliklerimiz sürecek “ diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com