MEB ekipman arıyor!

MEB ekipman arıyor!
MEB, rehberlik araştırma merkezleri ve orta öğretim okullarında kullanılması için 9 kalem donanım malzeme alım ihalesi için firmaları teklif vermeye davet etti.

Bakanlığın Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan duyurusuna göre, hükümetin Dünya Bankasından Orta Öğretim Projesi'nin (OÖP) finansmanında kullanılmak üzere aldığı kredinin bir bölümü, ''Rehberlik Araştırma Merkezleri ile Orta Öğretim Okullarına Donanım Alımı İhalesi'' sözleşmesi uyarınca uygun görülen ödemelerde kullanılacak.

Dünya Bankası satın alma yöntem kılavuzlarına göre ''Ulusal Rekabete Dayalı İhale'' şeklinde yapılacak ihale kapsamında, 616 adet LCD TV, 120 adet projeksiyon cihazı, bin 98 adet DVD Player, 72 adet dijital ses kayıt cihazı, 180 adet HDD Video Kamera, bin 50 adet ses sistemi, 1 adet UPS, 5 adet kablosuz erişim noktası ve 3 adet klima alınacak.

Teklif sahipleri bütün kalemler için teklif verecek. Teklifler tüm kalemleri kapsayacak şekilde değerlendirilecek ve ihale, teknik şartnamedeki koşulları karşılayan tüm kalemleri değerlendirilmiş en düşük toplam maliyeti teklif eden ve yeterlilik şartlarını karşılayan teklif sahibine verilecek.

İstekliler, şartnameyi Milli Eğitim Bakanlığı Projeler Koordinasyon Merkezi Başkanlığına yazılı başvuruda bulunarak 100 lira karşılığında satın alabilecekler.

Teklifler, 26 Eylül 2011 tarihinde Projeler Koordinasyon Merkezi Başkanlığında saat 14.00'te teklif sahipleri huzurunda açılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com