Meclisin Çalışmalarını Engelliyor

Meclisin Çalışmalarını Engelliyor
AK Parti Teşkilatının köy çalışma programlarına katılan Milletvekili Soner Aksoy” üzülerek belirtmeliyim ki muhalefet, Meclisi sanki çalıştırmamak için orada”dedi.

AK Parti Teşkilatının köy çalışma programlarına katılan Milletvekili Soner Aksoy” üzülerek belirtmeliyim ki muhalefet, Meclisi sanki çalıştırmamak için orada”dedi.
Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatınca gerçekleştirilen Muhtarlar bölge toplantılarının 6'ncısı Merkez Gevrekseydi köyünde yapıldı. Toplantıya Milletvekili Soner Aksoy, İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Atasever, İl Genel Meclis Üyeleri Musa Yılmaz, Remzi Günay, Seyyitömer Durmuş, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Yay, Musa Ölmez, İshak Gazel, İl Gençlik Kolları Başkanı A.Fuad Durmaz, Dünyaca ünlü Çini sanatçısı Sıtkı Usta, Sivil toplum örgütlerinin mensupları, İshakcılar, Kepez, Dedik, Yakaca, Kükürt, Agızören, Ağaçköy, Doğa, Andız, Göven, Gevrekseydi, Karaöz ve Turgutlar Köyleri'nin Muhtarları katıldı.
Muhtarlar toplatısında bir konuşma yapan Milletvekili Soner Aksoy, gündemdeki konuları, demokratikleşme ve son siyasi gelişmeler hakkında bilgi verdikten sonra muhalefeti halka şikayet etti. Aksoy, gerek komisyonlarda, gerekse meclis çalışmalarında muhalefetin olumlu yapıcı önerilerini benimsediklerini vurgulayarak buna rağmen hem CHP'nin, hemde MHP'nin olumsuz tavırlar takındıklarını ve TBMM'yi oyaladıklarını söyledi. Aksoy:'' Adeta Meclisi çalıştırmamak için oradalar sanki. Tüm halkımızın da televizyonlardan izlediği gibi hiç hoş olmayan görüntüler sahneleniyor, bu durumu halkımızın sağduyulu anlayışına ve vicdanına havale ediyor ve halkımıza şikayet ediyorum.”dedi.
Ak Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu'da yaptığı konuşmada; Ak Parti İktidarıyla birlikte Kütahya'da çok önemli hizmetler ve gelişmeler olduğunu ve önemli yatırımların hayata geçtiğini belirtti.
İl Başkanı Kamil Saraçoğlu da, AK Parti iktidarıyla birlikte Kütahya'da çok önemli hizmetler ve gelişmeler olduğunu ve önemli yatırımların hayata geçtiğini belirterek, ”AK Parti İktidarıyla beraber son 7-8 yılda ilimizde önemli yatırımlar yapıldı ve çok güzel gelişmeler yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor.AK Parti iktidarıyla birlikte uygulanmaya konan Acil eylem planında yer alan 154 kilometre duble yol çalışmalarında sona gelindi. 8-10 kilometrelik bir yolumuz kaldı.Evliya Celebi Devlet Hastanemiz 5 yıldızlı otel konforunda sağlık hizmeti veriyor,İlçelerimizde yarım kalan sağlık hizmetlerini tamamlayarak devreye koyduk.Milli eğitim alanında, spor yatırımlarında, turizmde, KÖYDES projesiyle köylerimizde Cumhuriyet dönemi boyunca verilemeyen hizmetleri köylülerimize, çiftçimize sunduk. Artık köylerimizde altyapıyı bitiriyoruz ve kaliteli ürünlerle birlikte daha fazla gelir getirecek sulu tarıma geçiyoruz.Kütahya'mıza ve bölgemize büyük kazanımlar sağlayacak Türkiye'nin 4. büyük Havalimanı İhalesi yoğun başvurular nedeniyle 1 Nisan 2010 tarihinde yapılacak Aslanapa, Altıntaş, Çavdarhisar ovalarına hayat verecek Beşkarış barajının fiziki yapısı tamamlandı. Su tutulmaya başlandı.
Balıkesir-Kütahya karayolu 2011'de bitiyor. Bu yolun hizmete girmesiyle birlikte Kütahya'mızı bir ticaret ve ulaşım koridoru olacaktır. AK Partililer olarak sizlerden aldığımız emanete bu güne kadar hiç helal getirmedik,sizleri mahcup edecek hiçbir faaliyetimiz olmadı.8 yıl boyunca gece-gündüz hiç durmadan ilimizi ve ülkemizi geleceğe daha iyi hazırlamak için çalıştık' diye konuştu.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com