Medyadan köşe bucak kaçıyor

Medyadan köşe bucak kaçıyor
Bir süre önce ünlü aktörün yeni sevgilisi olduğu ortaya çıkan Cynthia Jorge medyadan köşe bucak kaçıyor.

Katie Holmes ile evliliği kısa bir süre önce sonra eren ünlü aktör Tom Cruise’un bir süre önce ortaya çıkan yeni sevgilisi medyanın ilgisinden rahatsız oldu.

The New York Daily News sitesinde yer alan habere göre; Jack Reacher filmi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Cruise’un yeni sevgilisinin annesinin evinde saklandığı ortaya çıktı. Bir gece kulübünde eğlendikleri haberini basına sızdırmadığına dair arkadaşlarına yemin eden Jorge, iş yerini birkaç kez arayan Tom’un adını söylemesi nedeniyle haberin iş yerinden sızmış olabileceğini düşünüyor.

26 yaşındaki Jorge, Tom Cruise ile 18 Aralık’ta restoranında gerçeklesen bir iş toplantısından sonra ünlü oyuncuya kartını verdiğinde tanışmışlardı. Jorge`un arkadaşları bütün bu ilginin genç kadını şaşkına çevirdiğini söylüyor.

Kendi restoranını işleten Jorge, Tom’dan önce 'Amerikan Pastası' filminden tanıdığımız Seann William Scott ile birlikteymiş. Tom’dan bir daha haber alamayacağı düşünülen Jorge, Twitter ve Facebook hesaplarını da kapatmış.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com