Medyagündem'in arka planındaki isim deşifre oldu!

Medyagündem'in arka planındaki isim deşifre oldu!
Taraf Yazarı Emre Uslu da kendisine ait 'euslu.com' adlı internet sitesinde son zamanlarda AKP'yi eleştiren, her kesimi afaroz eden Medyagündem'in sahibini deşifre etti.

Gezi Parkı olayları ile adeta AKP'yi eleştirenleri tek tek hedef alan Medyagündem adlı haber sitesinin sahibi İktidarla savaş içerisinde olan Emre Uslu tarafından deşifre edildi.

Medyagundem’in yayınlarının hükümet tarafından da sahiplenildiğinin son örneği ise, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in attığı bir tweet oldu. Bakan Şimşek, medyagundem’in Emre Uslu ile ilgili bir karalamasını retweet yaptı. Şimşek’in bu tweetine Emre Uslu’nun cevabı sert oldu. Uslu, kendisine ait internet sitesinde medyagundem’in gerçek sahibini açıkladı: “Samanyolu TV’den ODA TV’ye bir tetikçinin macerası. Esas oyuncu ise medyagundem adlı bir site. Bu sitenin sorumlusu olarak künyesinde takma isimli bir kişi görünüyor. Ancak medyada yer alan bilgilere göre bu sitenin sahibi Tutkun Akbaş isimli karanlık ilişkileri olan bir gazeteci.”

Emre Uslu'nun yazsısı için tıklayınız...

Tutkun Medyagündem'den cevap verdi(!)

Tutkun Akbaş ise Uslu’ya sahibi olduğu iddia edilen medyagundem sitesinden cevap verdi. “MEDYAGÜNDEM’den başka da sesimi duyuracağım bir yer yoktu” diyerek başladığı yazısında Uslu’nun açıklamalarının iftira olduğunu ve mahkemede hesaplaşacaklarını yazdı. (AAE)

İşte Tutkun Akbaş’ın yazısı için tıklayınız...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com