Medyatik isim köfteciliğe başladı!

Medyatik isim köfteciliğe başladı!
Bir dönem ekranların vazgeçilmezlerinden olan bir isim işsiz kalınca köfteci dükkanı açtı
Bir dönem ‘Benimle Evlenir Misin?’ yarışmasıyla ünlenen Caner Toygar, köfteci oldu. Caner, ‘Medyatik olduğum için kimse bana iş vermiyor. Ne yapalım, biz de bu işi yapıyoruz’ dedi
 
Dokuz yıl önce katıldığı “Benimle Evlenir misin?” yarışmasıyla tanınan ve bir dönemin medyatik isimlerinin başında gelen Caner Toygar, köftecilik yapmaya başladı. Son olarak bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Caner’in televizyonculukta işler istediği gibi gitmeyince kendisine yeni bir yol çizdiği ortaya çıktı.
 
Caner, Ataşehir’de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkanı açtı. Sunuculuk işini sponsor anlaşmazlığı nedeniyle bıraktığını açıklayan Caner,   bir ay önce açtığını söylediği köftecide aynı zamanda tezgahın başına geçerek gelen siparişlerle de bizzat kendisi ilgileniyor.
 
Caner, neden köfteciliğe başladığını “Medyatik olduğum için kimse bana iş vermiyor. Ne yapalım biz de bu işi yapıyoruz. Ekmek paramızı kazanıyoruz” sözleriyle açıkladı. Bundan sonra televizyonda yer alıp almayacağı sorusuna ise Caner, “Saçma sapan dizi teklifleri geliyor. Son olarak jigolo rolünde oynamamı istediler. Böyle şeyler bana ters geldi ve o yüzden o teklifleri kabul etmedim. Ben böyle de mutluyum” şeklinde konuştu.
 
Kafasında bardak kırmıştı
 
Caner Toygar, 2004’te katıldığı “Benimle Evlenir Misin?” programında partneri Tülin ile yaşadığı ilişkiyle ünlenmişti. Caner, aynı yıllarda katıldığı canlı yayınlanan bir programda kafasında bardak kırarak akıllara kazınmıştı. Caner albüm dahi çıkarmıştı. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com