Megastar'a diploma taşı attı, Serdar'ın köylülerini anlattı!

Megastar'a diploma taşı attı, Serdar'ın köylülerini anlattı!
Nil Özalp, Serdar Ortaç'ın yanında dolaşan kızlar hakkında konuştu!

“O kızlar ülkelerinin köyünden gelmişler. Onlar için lüks bir bara gitmek büyük olay. Arayınca geliyorlar ama Serdar'ın o kızlara para ödediğini hiç duymadım...”


TÜRK KIZLARIYLA OLSUN İSTİYORUM

Türkiye'nin merak ettiği, “Serdar Ortaç'ın yanında dolaşan bu güzeller kim?” sorusuna cevap popçu Nil Özalp'ten geldi. Ortaç'ın yanındaki kızların kendi ajansına bağlı mankenler olmadığını belirten Özalp, “Ben Serdar'a, Türk kızlarıyla beraber olmasını tavsiye ederken, yabancı kızlarla dolaşmasından rahatsız olurken, oturupda kadın ayarlayamam” dedi. Ünlü popçuyla gezen güzellerin Türkiye'ye katalog çekimi için geldiğini belirten Nil Özalp şöyle konuştu:

SERDAR ONLARLA MUTLU OLUYOR

“Bu kızlar ülkelerinin herhangibir köyünden gelmiş insanlar. Onlar için lüks bir bara, gece kulübüne gitmek büyük olay. Serdar arıyor, çağırıyor. Kızlarda evde oturacaklarına onunla eğlenmeye çıkıyorlar. Serdar'ın o kızlara para ödediğini hiç duymadım... Sanıyorum Serdar, şöhretinden yararlanamayacakları için yabancı mankenleri tercih ediyor. Onlarla arkadaşlık etmekten hoşlanıyor. Onlarla mutlu oluyorsa bize söyleyecek söz kalmaz...”

TARKAN'A ÜNİVERSİTE TAŞI

Nil Özalp, eski sevgilisi Tarkan'a 'diplomalı' taş attı! Megastar'dan sonra adının kimseyle anılmamasıyla ilgili soruya Özalp, "Artık üniversite mezunu biriyle olmak istiyorum. Kimsenin kaprisiyle, bunalımıyla uğraşamam" diye cevap verdi...

Anahtar Kelimeler

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com