Mehdilik Bahane Sohbet Şahane

Mehdilik Bahane Sohbet Şahane
Kamuoyunda Harun Yahya olarak bilinen Adnan Oktar, programında kadınlara yaptığı iltifatlarla yeni bir fenomen oldu. İşte Adnan Hoca'dan kız tavlama sanatı

Evrim Teorisi ve Mehdilik tartışmaları ile ilgili kitaplarıyla gündeme gelen Adnan Oktar, bir süredir kendi internet sitesinden ve anlaşmalı yerel kanallardan yayınlanan bir program yapıyor.

Bir veya iki mankenin sunucu olduğu, Adnan Hoca'nın güncel konular ve dini tartışmalarla ilgili yorumlar yaptığı programa, hocanın spikerlere ve meşhur kişilere yaptığı iltifatlar damgasını vuruyor.

Hoca'nın yaptığı bu iltifatlar kısa sürede internette de bir fenomen haline geldi ve tıklanma rekorları kırıyor.

Adnan Hoca, huyunu, suyunu, güzelliğini beğendi kızlara, “kedi canını senin, kedi dilini senin, Sen bir hayli sevimlisin farkında mısın bilmiyorum, Beril sen dev bir kedisin bu konuda seni ikna edeceğim” gibi iltifatlarda bulunuyor.

Paris Hilton'la ilgili yorum yapan Adnan Hoca, “çok sevimli bir tip, köfte gibi bir şey. Yakın çekim bir fotoğrafı yayınlanmış, çocuğun cilt milt gitmiş yani perişan.”

Pelin Batu, o ne şeker şey acayip sevimli bir şey, aferin ona. Buna acayip kanım kaynıyor ne hikmetse. Müthiş sevimli bir şey ya bu. Çok güzel huylu maşallah. Yalnız yanındaki tombul çocuk bizim çocuğu çok üzüyor. Dünya tatlısı, acayip şeker. Çok mazlum, hiç böyle sivri bir serzeniş duymadım. Böyle bir de yüzündeki ifade çok tatlı, müthiş sevimli. Bana öyle geliyor, acayip sevimli yani.”

Adnan Hoca beraber yayın yaptığı spikerlere iltifat ediyor; “sen aşırı derecede sevimli bir şeysin. Tarif edilebilecek gibi bir şey değil. Ve benim prenses Süreyyam. Dünya güzeli. Tabi herkes göremiyor ben görüyorum. Müthiş güzel, çok güzel. Böyle zeytin yeşili gözler acayip güzel. Huyu da güzel kendi de güzel. Munis, tatlı. Beni de çok seviyor, doğru mu? Beril de beni çok çok sever. Ah severim ben senin güzel canını…”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com