Mehmet Ağar ortaya çıktı!

Mehmet Ağar ortaya çıktı!
Önce imza vermeye gitmedi sonra hakkında verilen karar ortadan kaldırıldı şimdi ortaya çıktı.

Susuruluk Davası kapsamında iki yıllık hapis cezasını çekerken, Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında şartlı salıverilen, daha sonra da 1993 yılında işlenen bir cinayetle ildili davanın iddianamesinin kabul edilmesiyle tekrar cezaevine girmesi gündeme gelen Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı Mehmet Ağar, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir aile dostunun cenaze törenine katıldı.

Bodrum'da 'Şalvarağa' olarak tanınan merhum İbrahim Karabak'ın eşi 80 yaşındaki Saadet Karabak geçen cuma günü rahatsızlanarak ilçedeki bir hastaneye kaldırıldı.

İki çocuk 4 torun sahibi Saadet Karabak müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yaşlı kadın için bugün Kumbahçe Camii'nde ikindide cenaze töreni düzenlendi. Törene, Adalet ve İçişleri eski Bakanı, DP eski Genel Başkanlı Mehmet Ağar, CHP Muğla eski milletvekillerinden Fevzi Topuz, Bodrum eski Belediye Başkanı Mazlum Ağan, Saadet Karabak'ın ailesi ve yakınları katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Karabak, Karaburgaz Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı. Aile dostunu kaybetmenin acısını yaşayan Mehmet Ağar ve eşi Emel Ağar, cami çıkışında Karabak'ın yakınlarına başsağlığı diledi.

Susurluk Davası kapsamından verilen cezasını çekerken Denetimli Serbestlik Yasası'ndan yararlanarak şartlı salıverilen ve bir süre önce, 1993 yılında işlenen bir cinayetle ilgili hazırlanan iddianamenin mahkeme tarafından kabul edilmesi nedeniyle, tekrar cezaevine girmesi gündeme gelen Mehmet Ağar, bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ağar cenaze töreninin ardından eşiyle aracına binip uzaklaştı.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com