'Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar'

'Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar'
İslami yazar İsmail Nacar'dan şok iddia: 'Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar.'
İslami yazar olarak tanınan İsmail Nacar şok iddialarda bulundu. Gezi Parkı eylemlerinde yandaş medyanın hedef gösterdiği, tiyatro oyuncusu Memet Ali Alabora için endişeli olduğunu dile  getiren Nacar 'Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar. Bu yönde duyumlarım, tespitlerim var' dedi!
 
Cumhuriyet Gazetesine konuşan Nacar “5 Haziran 1993’te Cumhuriyet’ten Aziz Nesin için uyarı yaptım, 2 Temmuz Sivas olayları yaşandı. Şimdi aynı uyarıyı Memet Ali Alabora için yapıyorum” dedi. Nacar “Türkiye’nin kaosa sürüklenmesi için senaryolar kurulduğu, yabancı servislerin de bu komploda yer aldığı” iddialarını da dile getirdi.
 
Aziz Nesin için ölüm fermanı çıkarıldığını söymiştim diyen Nacar şu değerlendirmeyi yaptı: “Gezi Parkı protestolarıyla masum bir şekilde başlayan gösterilerin ardından Türkiye için yine kaos senaryoları gündeme gelmiş durumda. Bunu kamuoyunu, gelişmeleri izleyen deneyimli biri olarak görüyorum. 5 Haziran 1993 tarihinde Cumhuriyet gazetesinde yer alan demecimde ‘Aziz Nesin için ölüm fermanı çıkarıldığını’ söylemiştim. Yaklaşık iki ay sonra 2 Temmuz’da Sivas’ta yaşanan olayları herkes hatırlar. Şimdi Memet Ali Alabora için aynı fermanı çıkardılar. Bu yönde duyumlarım, tespitlerim var. Gezi Parkı protestolarında simge haline gelmiş durumda. Kendisine karşı bir girişim var. Nerede ne zaman uygulamaya kalkarlar bilmiyorum. Türkiye’yi yeniden kaosa sürüklemek istiyorlar. Bunun kamuoyuna açıklanması gerek.” (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com