Mehmet Baransu'dan Şok İddia

Mehmet Baransu'dan Şok İddia
Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, tutuklanan Soner Yalçın'ın arkasındaki gazeteciyi açıkladı.

Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, tutuklanan Soner Yalçın'ın arkasındaki gazeteciyi açıkladı.

Soner Yalçın'a en ağır sözler, Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu'dan geldi. Gazetecilik etiğinden ve özgürlüğünden bahsedenlerin, kendisine yapılan saldırılar karşısında sessiz kaldığını iddia eden Baransu, Türk medyasını iki yüzlülükle suçladı.

Veyis Ateş'in TV Net'te hazırlyayıp sunduğu Bakış Açısı adlı programa katılan Baransu, Soner Yalçın'ın Oda TV aracılığıyla kendisine saldırdığını iddia etti.

"ALÇAKÇA VE NAMUSSUZCA SALDIRDI"

Canlı yayında Yalçın'ın kendisi için yaptığı yayınları "alçakça ve namussuzca saldırı" olarak nitelendiren Baransu, gözaltı kararının ardından sürdürülen desteğin kendisi için ve Sevilay Yükselir için gösterilmediğini söyledi.

Baransu ayrıca, katıldığı televizyon programlarında reklam arası verildiğinde Yalçın'ı savunanların aleyhte konuştuklarını, yayın başladığında Yalçın'ı savunduklarını iddia etti.

"YALÇIN'IN ARKASINDA ÖZKÖK VAR"

"Gazeteciler Yalçın'dan korkuyor mu?" sorusuna "Korkuyorlar" diyen Baransu Yalçın'a verilen desteğin arkasında biraz da bunun aranmasını gerektiğini ima etti. Baransu ayrıca Oda TV kurucusu Soner Yalçın'ın arkasında Ertuğrul Özkök'ün olduğunu söyledi.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com