Mehmet Öz'e Ağaç Davası!

Mehmet Öz'e Ağaç Davası!
Mehmet Öz, New Jersey'de evinin bahçesine paparazzilerden korunmak için 15 metre uzunluğunda ağaçlar diktirince komşusuyla papaz oldu. Komşusu Öz'ü bencil ve küstah olmakla suçladı...


* Avukat komşu Angelo Bisceglie, Mehmet Öz'ün diktirdiği ağaçların Manhattan manzarasını kapattığı gerekçesiyle dava açtı.

* ”Bu bencillik, küstahlık ve garezdir” diyen Bisceglie, New York Post gazetesine yaptığı açıklamada “Kendisini ihanete uğramış gibi hissettiğini” söyledi.

* Öz, New Jersey'nin Cliffside Park kasabasında iki yıl önce taşındığı malikanesinin havuzuna gözlerden 'ırak olmak' için bambu ağaçları dikmişti. Bisceglie, rüzgarlı havalarda bambuların evini dövmesinden şikayet edince, Mehmet Öz bambuları söktürdü ve yerlerine sedir ağaçları diktirdi.

* ”Ağaçlar manzaramızı kapattı, evimizin değerini düşürdü” diyen Bisceglie'nin eşi de 'manzarasının yasını tuttuğunu' söyledi.

* 'Ağaç vakası'ndan önce Öz Ailesi'yle dost olduklarını söyleyen Angelo Bisceglie, “Doktora kalbimi açmıştım. Şimdi çok kızgınım” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com