Mehteran Ekibi ile İlginç Açılış

Mehteran Ekibi ile İlginç Açılış
Kütahya'da marketçilik anlayışına yeni bir soluk aldıran 'SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları' 27 Şubat Cumartesi günü Fatih Mahallesin de Mehteran Ekibi ile açılışını gerçekleştirdi. İlginç açılış töreninden sonra SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları ortaklarından

Kütahya'da marketçilik anlayışına yeni bir soluk aldıran 'SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları' 27 Şubat Cumartesi günü Fatih Mahallesin de Mehteran Ekibi ile açılışını gerçekleştirdi. İlginç açılış töreninden sonra SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları ortaklarından Abdurrahman Gülseren marketçilik alanında iddialı olduklarını belirterek, ürünlerini hem adet bazında hemde koli halinde halka sunacaklarını vurguladı.
Kütahya'da marketçilik anlayışına yeni bir soluk aldıran 'SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları' 27 Şubat Cumartesi günü Fatih Mahallesinde Mehteran Ekibi ile açılışını gerçekleştirdi. İlginç açılış töreninden sonra SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları ortaklarından Abdurrahman Gülseren marketçilik alanında iddialı olduklarını belirterek, ürünlerini hem adet bazında hemde koli halinde halka sunacaklarını açıkladı. Açılış töreni ilginç görüntülere sahne oldu. Açılışa özel yarışmalar düzenlenerek, yarışmayı kazanan mağaza müşterilerine ve açılışa katılanlara ilginç hediyeler veriledi. Daha sonra açılış törenine katılan vatandaşlara pilav ikram edildi.
Açılış törenin ardından Akis Gazetesi'nin sorularını cevaplayan, SÖZ Toplu Tüketim Mağazası ortaklarından Abdurrahman Gülseren yaklaşık 20 yıldan beri Türkiye'nin çeşitli illerinde toptan dağıtım işi yaptıklarını belirterek, marketçilik anlayışında tüketiciye yönelik çalışmaların ağırlıkta olduğuna vurgu yaptı. Gülseren, ürünlerini hem adet bazında hemde koli halinde halka sunan SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları, marketçilik alanında iddialı olduklarını belirtti.
Markette satılan ürünlerin hem esnafa hemde günlük tüketiciye hitap ettiğini belirten Gülseren, adet bazında satılan ürünlerin fiyatı ile koli bazında satılan ürünlerin fiyatının farklı olduğunu ifade etti.
Gülsere: ''Tüketici veya esnaf koli olarak ürünleri aldığında adet bazından alınan ürünlerden daha avantajlı olacak. Böylece tüketici daha kazançlı duruma geçecek.''dedi.
27 Şubta Pazar günü Fatih Mahhallesinde açılışını gerçekleştiren 'SÖZ Toplu Tüketim Mağzalarında' açılışa özel olarak birçok üründe indirim oldu. (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com