Meireles büyük bir şok yaşayabilir!

Meireles büyük bir şok yaşayabilir!
Fenerbahçe'ye olan yakınlığı ile bilinen yorumcu Rıdvan Dilmen, yaptığı açıklamaların satır arasında Meireles ile ilgili ilginç bir ifade kullandı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Raul Meireles'e verdiği 11 maçlık men cezası sadece Türkiye'de değil başta Portekiz olmak üzere Avrupa'nın bir çok ülkesinde de gündem oldu.

Raul Meireles'e destek mesajlara yağarken; Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Fernando Gomes resmi siteden "TFF ile temasa geçeceğiz açıklaması" da uzun bir süre konuşuldu. Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Gomes'in bu mesajı Raul Meireles'e destek olarak algılandı ancak perde arkasında yaşanan gelişmeler algılandığı gibi değil...

Raul Meireles, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun ardından bir darbe de Portekiz Futbol Federasyonu'ndan yiyebilir ve milli bir şok yaşayabilir. Fenerbahçe'ye olan yakınlığı ile bilinen yorumcu Rıdvan Dilmen, yaptığı açıklamaların satır arasında Meireles ile ilgili ilginç bir ifade kullandı. Dilmen, Raul Meireles'in tükürme olayının ispatlanması durumunda bir daha milli takıma alınmayacağını ve bu sözlerin Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Fernando Gomes'a ait olduğunu söyledi.

Dilmen, Meireles konusunda bir düzeltme yapmak istediğini belirterek, "Öncelikle Meireles konusunda bir şeyler söylemek istiyorum. Portekiz Federasyonu eğer bir oraya transfer yapmayacağız falan diyorsa böyle bir şey yok. Biz dünyanın en önemli ülkelerinden biriyiz. Meireles konusunda yetkili kişilerden duyduğumu söyleyeyim ve bir düzeltme yapayım. Porekiz Futbol Federasyonu, eğer tükürme olayı varsa Raul Meireles'i bir daha milli takıma almayacağız diyor. Yani tam tersi." ifadelerini kullandı. (BCK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com