Meireles hakkında bomba açıklama

Meireles hakkında bomba açıklama
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Şener, Raul Meireles'in Galatasaray derbisinde hakem Halis Özkahya'ya yaptığı hareket için ''Meireles'in saç stiline ve dövmelerine bakınca hakeme o hareketleri yapması doğal'' ifadelerini kullandı. Bordo mavili kulübün başkanı Trabzonspor'a bu saç stili ve böyle dövmeleri bir oyuncuyu almayacağı belirtti.

Tecrübeli futbol adamı Burak Yılmaz'ın Avni Aker'de tepki alması üzerine, "Burak atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama futbolda böyle tepkilerin olması normal. Burak dediği gibi 5 milyon kazandırdı ancak daha farklı olabilirdi. Sonuçta Burak'ı zorla tutacak değildik. Bize konuştuğu gibi davranmadı." dedi.

Galatasaray ile ilişkilerin artık iyi olmayacağını söyleyen Şener "Galatasaray ile biz dosttuk. Trabzon halkı Galatasaray'ı severdi ancak bundan sonraki yıllarda illişkilerimizin pek de iyi olacağını zannetmiyorum." ifadelerini kullandı.

Şener son olarak Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu için çarpıcı bir yorum yaptı; "Tahkim Kurulu Fenerbahçe'nin yan kuruluşu gibi. Tahkim kurulu belki Meireles'in cezasını düşürebilir. Ayrıca Meireles'e verilen cezanın da artması gerektiğini düşünüyorum"(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com