Meireles'in futbol hayatı bitmeli

Meireles'in futbol hayatı bitmeli
Günlerdir dillerden düşmeyen olaylı Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde yaptığı hareketle gündeme damgasını vuran Meireles'e ülkesi Portekiz'den de büyük tepki geldi.

Geçtiğimiz hafta oynanan F.Bahçe-G.Saray derbisinin ardından, Fenerbahçeli oyuncu Meireles'in, Sabri'ye yaptığı hareketin ortaya çıkması sonrası, Portekiz basını milli oyuncuyu topa tuttu.

Türkiye'de ikinci çirkin hareketi oldugunu belirten Portekiz basını, hakeme tükürük olayından sonra Galatasaraylı futbolcuya yaptığı hareket ile yeni bir skandala imza attığına değindi. Portekiz'in önde gelen spor gazeteleri ve televizyonları milli futbolcunun yaptığı hareketin görüntülerini sporseverlere sunarak, "Malesef sözün bittigi noktadayız" yorumunda bulundular.

Gazeteleri mail yağmuruna tutan Portekizli taraftarlar da Meireles'in artik futbol hayatına son verilmesini istediler.. Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu oyuncuya az ceza verdiğine işaret eden taraftarlar, Raul Meireles, Pepe ve Bruno Alves gibi Porto'nun okulundan yetişen oyuncuların artık milli formayı giymemesi gerektiğini belirttiler. Record gazetesi, "Hayalara dokunmaya 4 maç ceza" başlığında verdigi haberinde, Sabri'ye gösterilen hareketin disiplin kurulunun gözünden kaçmadığını yazdı.

Abola gazetesi ise, "Görüntüler herşeyi ispat ediyor" haberi ile Miereles'in rakip oyuncuya yaptığı hareketin affedilmemesi gerektigini belirtti.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com