Melih Gökçekçek'ten bir misilleme daha!

Melih Gökçekçek'ten bir misilleme daha!
AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sahte afişleri ile iş başında...

Melih Gökçek 2009 Seçimlerinde "Gökçek gidecek sol gelecek" afişleri astırmasının ardından bu seçimlerde de “Sosyalizm yolunda omuz omuza Mansur Yavaş’ta birleşelim” afişleriyle kara propaganda yapmaya devam ediyor.

Sendika.Org’un haberine göre Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde yıllardan bu yana “Ben gelmezsem sol gelir” söylemini yeniden üreterek sağ tabanı saflaştıran, 2009 seçimlerinde Ankara’daki billboardları imzasız “Gökçek gidecek Sol gelecek” afişleriyle donatan Melih Gökçek yine iş başında.

Sabah saatlerinde sokaklara çıkan Ankaralılar Mamak’tan Çankaya’ya, Altındağ’dan Yenimahalle’ye kadar Ankara’nın dört bir yanındaki billboardlarda ve otobüs duraklarında ilginç bir afişle karşılaştı. Kırmızı üzerine sarı renkte yazı ve yumruk olan afişlerde şu ifadeler yer aldı:

Sol örgütler, sosyal demokratlar, devrime gönül verenler, halkın hakları mücadelesine inananlar, faşizme karşı sosyalizm yolunda omuz omuza. Oylarımızı bölmeyelim, CHP Anakent Adayı Mansur Yavaş’ta birleşelim. Birlik-Mücadele-Zafer.

Gökçek, Mansur Yavaş ile giriştiği kirli rekabete solu da bulaştırmak için daha önce Halkevi şubelerine Yavaş’ın solun ekol isimleri ile ilgili konuşmalarının görüntülerini mektupla göndermişti. (BCK)

gokcek_sol_afis_2.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com