Melih Gökçek'den Gürsel Tekin'i kızdıracak açıklama!

Melih Gökçek'den Gürsel Tekin'i kızdıracak açıklama!
“Gürsel Tekin rant işinden çok iyi anlar onun için İstanbul rant haritası çıkarmış, biz çıkartamayız.”
tv8’de Erkan Tan’ın bugünkü konuğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek oldu. Büyükşehir Yasası hakkında konuşan ve belediyesinin başarılarını anlatan Gökçek,  hakkındaki yolsuzluk iddiaları sorulduğunda cevap vermek yerine becerebildiği tek işi yaptı ve muhalefete yönelik sert konuştu.

Hakkındaki yolsuzluk iddialarına yanıt vermek yerine her zamanki gibi ana muhalefete yüklenen Gökçek, esas soruları yine cevapsız bıraktı. 

Gökçek’in açıklamaları özetle şöyle;
 
GÖKÇEK'İN İDDİALARINDAN OKTAY VURAL DA NASİBİNİ ALDI
 
“Oktay Vural iftiracının teki. Aldı o zaman cevabını. Şimdi mahkemeye verdim. Rezil rüsva olacak. Bir sefer televizyonda yakaladım bunu. Daha öncede bir yığın iftiralarda bulundu. Şerefli, onurlu, haysiyetli insan söylediğini ispat eden insandır. Gel televizyona çıkalım ispat et belediye başkanlığından istifa etmeye söz veriyorum dedim sen benim muhatabım değilsin diye cevap verdi. Kaçıyor, öteden beriden atıyor. Partisinin içinde de sevilmeyen bir adam. İnternetten Melih Gökçek- Oktay Vural tartışması diye aratırsanız, Oktay Vural’ın nasıl kepaze olduğunu seyredebilirsiniz.”
 
“Muhalefet, muhalefet yapmak zorunda. Şöyle bir korkuları var; Ankara’daki ilçe belediyelerin bu sayılan ilçelerin içerisinde sadece 2 ilçe MHP’de, CHP’nin hiç ilçesi yok. Dolayısıyla diyorlar ki buralarda AK Parti hakim. 350bin civarında oy var. Bu 350bin oyun ekseriyeti de AK Parti’ye geleceğinden dolayı biz biraz daha aşağı düşeriz. Karşı çıkalım. Tamamen siyasi. Çalış senin de olsun. Tembelsen, beceremiyorsan, beceriksizsen oturup ağlama.”
 
CHP HAKKINDA AĞIR SÖZLER!
 
“Çankaya Belediye Başkanı işçilerin iki ikramiyelerini ödemedi. Hâlbuki yasal olarak önce onları ödemesi lazım. Yok, hayır ben bunları ödemem, sen beni engelliyorsun diyorlar. Hani İşçi Partisiydin, hani işçiyi koruyordun? Diyor ki bizim elimizi kolumuzu bağlıyor. Nasıl bağlamışım demişim ki işçinin maaşını ver sonra devam et. Başka bir dediğimiz yok. Böyle bir kuru iftira olur mu? CHP demek kuru iftira demek.”
 
“CHP köylünün düşmanı, para kazanmasını istemiyor!”
 
“ Büyükşehir Yasası ile köylüler rant alır, para kazanır zengin olurlarsa kötü mü olur? Zaten CHP bu anlamda köylünün düşmanı. Onların para kazanmasını istemiyorlar.”
 
“Muhalefet haset etmesin, çalışsın onlarında olsun!”
 
“ CNBC Business dergisi Türkiye’nin en yaşanılabilir kentini Ankara olarak seçti. En son Habitat Birleşmiş Milletlere bağlı biliyorsunuz, dünyanın en müreffeh 70 şehrini seçti. Ankara 31. olarak yer aldı ve tek Türk kenti. Muhaliflerimiz biraz haset ediyorlar. Samimi söylüyorum haset etmesinler, çalışsınlar onların da olsun. 
 
“Suç oranının düşmesinin en büyük sebebi, Büyükşehir Belediyesinin sosyal projeleridir!”
 
“ Eğer bugün Ankara Türkiye’deki 16 Büyükşehir arasında suçlarda en alt sıradaysa bunun en büyük nedeni Ankara Büyükşehir Belediyesinin sosyal ve kültürel projeleridir. Herkesin katkısı vardır ama en büyük etken budur. Bu başarı aç olanı doyurup, işi olmayan iş bularak geliyor”

 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com