Melih Gökçek'in skandal fotoğrafı

Melih Gökçek'in skandal fotoğrafı
AKP'li Melih Gökçek'in bu fotoğrafı twitterda paylaşım rekoru kırıyor

Melih Gökçek'in skandal fotoğrafı

AKP'li Melih Gökçek'in bu fotoğrafı twitterda paylaşım rekoru kırıyor

AKP'li belediye başkanı Melih Gökçek'in bu fotoğrafı ilk olarak 2009 yılında MHP'li Oktay Vural'ın  "Melih Gökçek'in MOSSAD ajanları ile ne işi var?" şeklindeki bir iddiasıyla gündeme gelmişti.

Vural'ın ortaya attığı iddia dönemde şu şekilde haber olmuştu:

Melih Gökçek'in 2006 yılı Haziran ayı sonunda “Glocal Forum” adlı forum düzenlediğini belirten Vural, bu forumun başında İsrail Dış İlişkiler Konseyi Başkanı Büyükelçi David Kimche'nin bulunduğunu ileri sürdü.

Bu kişinin, MOSSAD'ın ikinci adamı olduğunu iddia eden Vural, şöyle devam etti:

“Bir MOSSAD ajanının, organizasyondaki sivil toplum örgütünün, Gökçek'le ne işi olabilir? Bu organizasyonun amacı, şehir yönetimlerinin global yönetimle ilişkilerini oluşturmak, milli devletleri ortadan kaldırmak. Gökçek'in, bu kişilerle alakası ne?

Bunlar, Gökçek'e bir barış ödülü vermişler. Bu forumun aynı zamanda gençlik parlamentosu vardır. Bu parlamentonun iki Türk üyesinden biri Osman Gökçek'tir.”

Melih Gökçek'in İsrailli bir generalle çekilmiş fotoğrafını da gösteren Vural, Gökçek'in bu generalle ne görüştüğünü sordu.

Vural ayrıca, Gökçek'in, 2-3 milyar dolar serveti olan belediye başkanının kim olduğunu biliyorsa bunu Ankaralılarla paylaşmasını istediğini söyledi.

İşte o kare:PEKİ BU FOTOĞRAF NEDEN YENİDEN GÜNDEMDE?

"Melih Gökçek - MOSSAD" söyleminin sosyal medyada yeniden gündeme gelişinin asıl sebebi ise AKP'li sosyal medya sayfaları tarafından İlker Başbuğ'un "ağlama duvarındaki hatıra fotoğrafı"nın "Yahudi İlker Başbuğ" başlığıyla paylaşılması.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com